reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Aga mnie też nudności trzymały się cały dzień... ale najgorsze byly poranki... Otwierałam oczy i nachodziła mnie taka fala ..... Ale to mija naprawdę :* Później o tym zapomnisz.
Co do pracy ja sobie zdaje sobie z tego sprawę... i rozumiem ich motywację... ale niestety jest tak ze jeśli dziecko zostawi się z katarem w domu na 2-3 dni to dziecko wraca już zdrowe a jak chodzi takie podchorowane i osłabione to zaraz kończy się to poważniejszą chorobą i koło się zamyka... zamiast 2-3 dni mamy tydzień albo i dwa na zwolnieniu. :dry:



Necia
śliczne! Nie to tamte są stanowczo za zimne na taką pogodę...



Natkusia ja zmieniałam pampersy przed osiągnięciem tej ostatecznej wagi bo robiły się po prostu za małe... przykładowo na 3 przeszliśmy jak mały ważył jakieś 5kg bo zaczynały nam przeciekać i trzymały się już na samej krawędzi bioder... a na 4 przeszliśmy jak mały ważył jakieś 7.5kg. :tak:

Co do tych na basen to one są małe... ja mam ich kilka sztuk w domu i nakładałam je jak mały nosił jeszcze 3 i były okej a skoro mały ważny jakieś 6kg to na pewno będą na niego dobre te najmniejsze :-)



Ewika śliczny będzie ten tort!! Ależ Lilianka będzie miała wspaniałe urodziny!!!



Kwiatuszku trzymam kciuki z całych sił zeby to nie był wyrok a nowa nadzieja!! :*



Miq jak mała będzie miała problemy z brzuszkiem i będzie płakać to polecam suszarkę! Połóż pieluszkę i susz nią brzuszek! Ciepły okład rozluźnia mięśnie a burczenie silniczka uspokaja maleństwo! My tak przetrwaliśmy ten cholerny okres kolek....
A Lilianka jest cudowna! Jeju już zapomniałam jak to jest mieć takie maleństwo...

Dla nas herbatki słabo pomagały...


Co do wybudzania dziecka się nie budzi do karmienia chyba ze słabo na wadzę przybiera i tego wymaga. mój potrafił spać po 5 godzin i go nie budziłam, a na wadzę przybierał bardzo szybko :tak:
 
reklama
Cześć wszystkim.
Z grubsza odpowiadam na posty
Atanek mozna powiedzieć, że się doczekałam
Fifka @ przyszła zalewa mnie na maksa
Miq fajnie,ze się docieracie,życzę Ci dużo spokoju, cierpliwości i wszystkiego tego czego przy dzieciątku potrzeba
Aga_27 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby było lżej :*
Sun cudnie,ze wszystko ok :-)
ma_g współczuje lekkiej lipy w pracy, ale najważniejsze,ze dzieciątko ma cię na dłuzej przy sobie
i fajnie, ze do nas wróciłaś
natkusia moze was sajgon ospowy ominie &&&&&&&&&&&&&&&&& za ominięcie ;-)
natkusia ja moze się myle,ale moja waży 6,5 kg (to wiem na 100% ;-)) i nosi 4 pampers activ czy jakos tak
Neciuszka cisza przed burzą? czy się na ZAWSZE nawróciła?
Ja ostatnio na zakupach tak poszalałam, ze się zastanawiam czy jest po co dodomu wracać ;-)
Miq piękna Lileczka :-) dobrze, ze nocka ok. Suszarką podgrzewaj brzuszek jak masujesz, noś brzuszkiem do dołu i masuj plecki (brzuszek zawsze zgodnie z ruchem wskazówek zegara,plecki odwrotnie)


Ok nadrobiłam :-)
Nikt się o mnie nie pytał i nie martwi,a mnie całe 2 dni nie było - obrażam się :-:)-:)-(
ok już mi przeszło :-)
odnośnie porównywania dzieci ja porównuje i jak mi z tym źle,to znikam na jakiś czas z forum, aż do momentu kiedy się nawrócę :-)
Moja mała w nocy ostatnio śpi - oczywiścuie z przerwami na krmienie. W ciągu dnia swoje fochy ma. Muszę być w zasięgu jej wzroku inaczej jest foch i ryk. Czasem jak teść jest w domu to mi ja troche po nosi i jakoś dzionki mijają.
 
Dzieki kobiety
To narazie osłonki.sobie.odpuszcze,jeszcze krew nie leci,mała.ma małe ustka to nawet nie wiem czy by sobie poradziła z osłonkami
Co do.wybudzania to też wydaje mi sie,że nie ma po co,w końcu zaburza się rytm dziecka a po co je złościć,dzisiaj.amelduję się do położnej środ. zważy mała i zobaczymy jak przybiera na wadze

Mam jeszcze jedno głupie pytanie,cipulke też sie.smaruje kremem przeciw odparzeniom czy ją omijać i tylko pachwinki,pupa...?
 
ja teraz smaruje pachwinki i między posladeczkami, po każdej kupie i po kąpaniu, a jak to pięknie nazwałaś cipulkę i pośladki po wierzchu tylko po kapaniu. Cipulki w srodku (w sensie wargi itd.) nigdy nie smarowałam, ale my nie miałyśmy i nie mamy takiej potrzeby. A na początku smarowałam jak wyżej, ale po każdej zmianie pieluszki. U mnie smarowanie jest tylko i wyłącznie alantanem maścią.
Ide bo złoooo wstało :)
 
miq ja tak jak atanek i fasolka, jak w środku się zarbiera maści albo kremu to przemywam wacikiem z wodą przegotowaną lub solą fizjologiczną w kierunku pupci ;)
 
Dokladnie ewika :-) Co tam slychac bo moje dziecie od 15:50 spi i nadal spi zaraz mi sie telefon rozladuje z nudow :-) na necie siedzialam
 
ja wróciłam kupiłam małej co chciałam a nawet więcej :) za to stwierdzam że teściowa karmić to nie umie ;) mnie Gosia zjada cały słoiczek jej zjadła nie wiele więcej niż pół i bodziak usmarowany jak nie wiem obiadkiem chociaż pieluszkę miała haha. ogólnie jest nieźle chociaż teksty to ma durne nadal i niestety będzie miała.

miq mnie lekarka odradzała osłonki mówiła że mogą zaburzyć ssanie maluszkowi który tak na prawdę się uczy dopiero wszystkiego, kazała mi smarować wietrzyć

fasolka ja tęskniłam :p dobrze że nocą lepiej :-)

natkusia u nas zmiana rozmiaru pieluszek jest jak Gosi nóżki bardzo obciskają tak jest najczęściej teraz na 4 będziemy przechodzić

Fifka kupiłam jej inne ale podobne butki :-) będzie jej ciepło teraz :-)

Zobacz załącznik 506524Zobacz załącznik 506525Zobacz załącznik 506526Zobacz załącznik 506527Zobacz załącznik 506528
 
reklama
hyhyhy kupiłam Łucji,a zarazzemsobie zabawkę sentyment z dzieciństwa :biggrin2:
Bąk bączek grający zobacz FILM** (2707130407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i musze przywieźod mojej mamy moje klocki jenga
JENGA SIMBA Drewniana wieża GRA ZRĘCZNOŚCIOWA (2680794304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
bo Łucji coraz bardziej podoba się robienie hałasu podczas zabawy, najlepsza zabawa do przewracanie butelki z wodą :biggrin2:
jużsięnie mogę doczekqać kiedy zacznie siedzieć ona pewnie też bo niestety zabawy na leżąco stały się nudne.
Necia fajne zakupki, ja muszę kupić buciczki ciepłe bo trampki niebawempójdą w odstawkę, tylko ja musze wiązane bo inne zaraz zdejmie to moje złooo.No i ciepłą czapkę też musze zakupić

śliniak mam identyczny
biggrin.gif

ok ja idęna spacer,może będę zaś
biggrin.gif
 
Do góry