reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
a że się tak wtrącę.. miq.. czy my cię wg widziały kiedyś? czy tylko ja jestem taka zacofana? już mi tworzyć galerie u siebie i wstaw tam pare zdjątek:tak:

fasola: bardzo ładnie! ale mi by się nie chciało tego układać codziennie. i druga sprawa że ci w rudyn bardzo ładnie więc szkoda

lam: ja nadal sie nie pogodziłam z tym, że nie lecisz z międzylądowaniem w gdyni. skandal słowo daje..

paluszek: a ty co tak tylko się wychyliłaś? już mi pisać co u was;P

a ja właśnie szukam kanapy. niestety nasza kanapa dmuchana miala 3 poziomy a teraz w wyniku dziur niewaiodomego pochodzenia ma już tylko jedną. A i na niej siedzę na dobrą miarę dupą na ziemi:confused2: i ogłaszam uroczyście że takiej jak mi potzreba jeszcze nie stworzyli.. jedna jest super ale ma jeszcze jedną małą wadę, a w sumei z ceną to dwie wady..:confused2:
 
Ostatnia edycja:
Ja mam grube kłaki,nawet jak.trochę wypadnie to.chyba tragedii nie będzie:eek:
qurcze fajna ta kieca,Ty to chyba lubisz tak elegancko się ubierać co? Ja to nie wiem w czym będę chodziła jak się mała uroszi,nie chciałabym się wbić w dress i wyglądać jak półtora nieszczęścia...

Yy kiedyś ślubne Wam wstawiałam a tak to tylko brzuchol he he,jutro się poprawię i trochę Was nastraszę:p
 
Ostatnia edycja:
sleepy w rudym mi ładnie, a w blondzie cudnie ;-)
moje włosy sa takie supcio,ze jak mi je dobrze obetnie, to tylko pasta modelująca na łeb i suszarką je wymodeluje, nawet szczotki nie tykam - baaa nawet takiej nie mam ;-)
ok zabieram się i klecę bedę pewnie zaś :-)

miq uwielbiam takie łaszki,dla mnie założyć portki na dupe to prawie jak kara ide, już ide paaaa
 
fasolka:zgadzam sie z slyp mi tez nie chciało by sie układać co dziennie, a tak w kuca zwiążę bądź spinką upnę i gotowe :-)no ale ja leń jestem

slyp: wiesz co jak da rade t wracając do polski wyskoczymy ze spadochronem i zachaczymy o ciebie także 15 października siedź w oknie i wyczekuj nas :-) tylko wyżerkę przygotuj

miq: zazdroszcze grubych włosów ja to mam teraz mniej niź mysi ogon

oglądacie na tvn style o nianiach ?
 
jestem kobietki spowrotem :)
lam pięknie wygląda w tej czapie :-)

Fasolka ja jutro idę podciąć kłaczki bo mam siano na łbie

Fifka pocztmana na dniach wypatruj :-)

pani doktor była bardzo nas oświeciła wiem dokładnie co mam dawać Gosi jak i kiedy. to nie jako tako refluks jest a ma jeszcze jakieś za wiotkie wejście do żołądka jakoś tak i dlatego mi ulewa. Dostałyśmy biogaje, po jedzeniu mam ją pod kątem 45 stopni układać nie na płasko. podpowiedziała że mam dawać jej po łyżeczce serków dla dzieci w tym temacie się zorientować muszę bo ponoć są takie dla niemowlaków. Do tego omegamed mamy brać to jakiś zestaw witamin dla wcześniaków dobry. jeszcze kilka innych rzeczy mi powiedziała. nie widziałam jej kilka lat i prawie się nie zmieniła :-) byłam na zakupach kupiłam gosi dwie pary śpiochów i taki ocieplany komplecik z tych pieniążków co dostała :-)


no i już wiem nestle ma jogurciki po 6mcu :-)
 
Ostatnia edycja:
Necia są takie serki dla niemowląt! W prawdzie one są od 7 miesiąca i swoje kosztują.... Ja serki sama robie bo zdrowsze. Kupujesz jogurt naturalny gęsty albo twarożek dodaje owoce i miksuje (np banana czy brzoskwinie) mówię ci pyyycha! A jakie to zdrowe! W tych serkach typu danio itp jest pełno chemii.. nie to ze ja to jakoś mocno przeżywam... ale uważam ze Niemowle jest jeszcze za małe żeby bombardować go takimi rzeczami na codzień.

No i kciukami zeby malutkiej te coś tam się unormowało! Mój miał to samo jak był po porodzie i też musiałąm go wysoko układać bo strasznie ulewał, ale już jest ekstra! Ulewa tylko jak za dużo zje.


Będę lukać! Dziękuję :*

Fasolka
fajna ta kiecka! Ja raczej odwrotnie... jeansy bluzka i jestem szczęśliwa! Nooo ostatnio coraz częściej w legisach chodzę i tunikach (w ciąży się nauczyłam) sukienki to tylko w upały... tak na co dzień nie lubię...



Lam
mała bosko wygląda!! :-D A co do włosów mam identycznie! Dlatego uwielbiam mieć długie włosy! :-)



Miq
ja nigdy nie chodziłam jak taka "wywloka" po domu... zawsze ubierałam i ubieram się tak, ze jakbym miała na szybko wyjść z domu to nie będę się wstydzić :-D Fakt przy niemowlaku często brudna łaziłam bo a to ulał a to mnie obsikał itp i trzeba było się przebierać... ale przynajmniej czujesz sie lepiej, bo łażąc w dresach czy pidżamie cały dzień można w depresje wpaść...
 
Ostatnia edycja:
A ja tam uwielbian chodzic w dresach po domu :-) no wiecej chetnych niema na paczke ?
Necia fajnie ze wiesz co jest grane :-)

Fasolko ale sie obkupilas no no fajne ciuszki :-)
 
Fifka wiem że kosztują ale na początek poleciła to dawać a potem sama będę robić. Danonki itp to nie ma mowy kupie jej to z nestle dla niemowlaków na początek a potem powoli będę próbowała po troszeczku na jogurcie. Z surowymi owocami też kazała się wstrzymać skoro brzuszek potem nie bardzo i za jakiś czas znów spróbować. jestem bardzo zadowolona chociaż portfel lżejszy ale wiem co robić i jak. u nas było nieźle ale po wprowadzeniu nowych rzeczy i jak więcej zaczęła zjadać się zaczęło. przy rozciągnięciu się żołądeczka mogło to się poprostu bardziej pokazać teraz.

Atan wiem i zadowolona jestem :-)
 
reklama
necia: a kiedy ty dawałaś małej surowe owoce i jakie, bo moja tylko wszystko gotowane je .
dobrze ze wiesz co z malą to już mozesz coś działać, myu tez dawaliśmy naszej krople biogaja i mamy na zapas buteleczkę jakby coś sie działo z brzuszkiem to mozna dawać

fifka: o widze ze konraek juz zaraz bedzie miał 8 miesiecy ale to zleciało
A serki od kiedy dawać ?
byłam na spacerku- pogoda wiosenna, poprasowałam, poprałam, takze lenia wygoniłam:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry