reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

reklama
Hej,

Sol, dziękować...

Mary, póki co jest dobrze, znaczy lepiej niż było :tak: Najważniejsze, że opuchlizna z dziąsełek zeszła i wróciły do swojego pierwotnego koloru :-) Nie ma gorączki, kup też mniej..ale nadal ślina się leje, co podrażnia bródkę i wyskakują krosteczki, które po nocy schodzą. Zajrzałam mu do paszczy i widziałam, że kolejne idą w trybie błyskawicznym! Ale chyba będzie łagodniej, oby! Zobaczymy!
 
ewelina - to trzymam kciuki żeby reszta poszła gładko i spokojnie :tak:


Jak nie urok to czkawka - siadł mi doszczętnie kręgosłup i chodzę pochylona jak staruszka :dry:
 
Hello!

Ewelinka - no oby juz bylo lagodniej... Bidulek maly... Mii juz doslownie pod skorka widac dwie tluste jedynki dolne! :tak: A co na gorze, to nie wiem, bo nie daje sobie zajrzec do dzioba. :laugh2:


Milego wieczorku!
 
Hej babeczki!

Co u Was, jak Wam weekend minal?
Moje male dzis od 5.00 na nogach!!! :dry::confused::surprised::sorry2::zawstydzona/y::-:)baffled::szok: Nie wiem, co sie z nia dzieje... Duzo placze ostatnio... Ale ja dzis doslownie ZOMBIE i bez kilku solidnych kawek sie nie obedzie! Zreszta, czestowac sie prosze!

Zobacz załącznik 482990


A poza tym dowiedzialam sie, ze sa wyniki naboru na studia i... jestem na liscie rezerwowej... Boze, bylo po 10 osob na miejsce na wszystkich 3 kierunkach!!! :szok:



Milego poniedzialku!
 
reklama
Do góry