reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoka beta hcg, duży pęcherzyk, mały zarodek, 6 tydzień

789.?

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2022
Postów
20
Hej,
krótki opis sytuacji:

27 lat, pierwsza ciąża
ostatnia miesiączka: 2.11, ale cykle bardzo nieregularne, zawsze długie (36-48 dni)
5.12 tc1 - brak ciąży
10.12 tc2 - ciąża, druga kreska bardzo słaba
19.12 - usg1 - pusty pęcherzyk, wielkość 0,67cm
28.12 - usg2 - coś się pojawiło w pęcherzyku, bez akcji serca, gin powiedział, że "może to być zarodek, ale za mało widać, żeby coś stwierdzić"; pęcherzyk duży 1,99 cm, "coś": 0,27 cm (załączam zdjęcie); wiek ciąży ze zdj z "czymś": 5w6d; zalecono mi przyjść po tygodniu na kontrolę (4.01) i zrobić 2x betę; ginekolog powiedział tylko, że na razie nic nie wiadomo i czekamy

29.12 - beta hcg: aż 36597,6
31.13 - druga beta, czekam do wieczora na wynik

Czy ktoś był może w podobnej sytuacji? Czy myślicie, że z tej ciąży może coś jeszcze wyjść?

Zrzut ekranu 2022-12-31 o 13.07.36.png
 
reklama
U mnie też w 5+6 nie było serduszka. Ciąża według om młodsza o tydzień czasu. Za tydzień już było serduszko. USG wyglądało całkiem podobnie. Bety już nie badałam. Badałam tydzień przed wizytą to było 700.
 
Serduszko widać chyba od bety 80 tys do 100 tys.

Raczej 10 tys 😅

Generalnie autorko obraz wygląda średnio. Przy takiej becie powinien być widoczny zarodek z sercem.
Ja poszłabym na usg do kogoś z dobrym sprzętem bo od jakości usg zalezy najwięcej.
Były tu przypadki gdzie na jednym usg nic nie było, a na drugum tego samego dnia piękny zarodek i serduszko
 

Załączniki

  • 4ec16861-1924-458b-852a-3c1e594f36c2.jpeg
    4ec16861-1924-458b-852a-3c1e594f36c2.jpeg
    30,2 KB · Wyświetleń: 198
Yhym, tak dokładnie będę próbowała zrobić. Nie wiem czy uda mi się znaleźć kogoś z lepszym sprzętem przed kolejną wizytą u mojej ginekolog, ale spróbuję.
Raczej 10 tys 😅

Generalnie autorko obraz wygląda średnio. Przy takiej becie powinien być widoczny zarodek z sercem.
Ja poszłabym na usg do kogoś z dobrym sprzętem bo od jakości usg zalezy najwięcej.
Były tu przypadki gdzie na jednym usg nic nie było, a na drugum tego samego dnia piękny zarodek i serduszko
 
Niestety miałam podobna sytuację. U mnie było to puste jajo ... Przy takiej becie ( miałam podobnie, super rosła ) ...już powinien być zarodek z bijącym serduszkiem. Sprawdź jeszcze na innym USG. Życzę żeby u Ciebie historia skończyła się inaczej niż u mnie.
 
reklama
Do góry