reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Ja mam po synku bujaczek bright starts. Jest to huśtawka hybrydowa. Sama się huśta. Jest kilka prędkości huśtania. Dodatkowo wibracje, kilka melodii + bialy szum, odgłosy ptaków i coś jeszcze, ale nie pamietam
 
reklama
Tak jak dziewczyny pisały dzidziuś może w nim leżeć lub być w pozycji półleżącej, pobujać się, poleżeć przez chwilę, a w tym czasie mama ma wolne ręce i może siebie albo coś ogarnąć. Do tego stworzony jest z pomocą lekarzy i fizjoterapeutów i bezpieczny dla kręgosłupa dzidziusia.
Miałam go nie kupować, ale można go używać do 2 r.ż. i przyda się, żeby mieć na chwilę wolne ręce ;)



Które chusteczki wybrałaś? Muszę się wczytać w bloga srokio, tylko jak na razie czasu brak bo koniec roku i nawał pracy.
Ja brałam pampersa bo ich używamy od zawsze... Ale muszę być 3 różne by załapać się na promocję. Są 2 rodzaje zielonych i jedne białe akurat tych białych nie lubię ale jak są gratis to też będą [emoji6]
 
Też mam bright stars nie.wiem czy to samo, u nas nazywało się huśtawką hybrydową, ale jakoś szału nie było, jak był mały to wg mnie kiepsko wyprofilowane, po 6 msc lepiej się ukłdał ale szybko synkowi się znudziło.

Też poprzednio podobal mi się baby bjorn, ale cena mnie odstraszała, a przy pierwszy dziecku miałam jakieś zahamowanie do używanych rzeczy. Ale już zmądrzałm, jak.zobaczyłam ile wydałam kasy na niepotrzebne rupiecie :p. A czy taki z ikea jest podobny do baby bjorn? Orientujecie się?
 
Tak jak dziewczyny pisały dzidziuś może w nim leżeć lub być w pozycji półleżącej, pobujać się, poleżeć przez chwilę, a w tym czasie mama ma wolne ręce i może siebie albo coś ogarnąć. Do tego stworzony jest z pomocą lekarzy i fizjoterapeutów i bezpieczny dla kręgosłupa dzidziusia.
Miałam go nie kupować, ale można go używać do 2 r.ż. i przyda się, żeby mieć na chwilę wolne ręce ;)



Które chusteczki wybrałaś? Muszę się wczytać w bloga srokio, tylko jak na razie czasu brak bo koniec roku i nawał pracy.
Nie no znam idee lezaczka, przy córce miałam huśtawke hybrydowa i się całkiem calkiem sprawdziła [emoji6] chodziło mi o fenomen tego konkretnego modelu, byłam zaskoczona, że nie ma żadnego wbudowanego mechanizmu, a kosztuje sporo.
Dziewczyny możecie polecić, jakiej firmy i które produkty najlepiej kupić na promocji w Rossmanie?
Też się z tym zmagam [emoji23] pewnie coś z babydream wybiorę, myślałam o oliwce ale w sumie może się okazać zbędna i się waham.
 
Co do promocji to proponuje wybrać najdroższe rzeczy...

Z dziewczynkami miałam huśtawke hybrydowa. Był a super Ale niestety sprzedałam. Teraz mam leżaczek 3w1 z tiny love Ale nie wiem czy nie będę chciała dokupić hustawki zobaczymy...
 
reklama
Dziewczyny możecie polecić, jakiej firmy i które produkty najlepiej kupić na promocji w Rossmanie?
Ja podobnie jak @Heda kupiłam 3 rozne paki chusteczek pampers i 1 pakę niwea. Na kosmetyki też się skusiłam, na początku zamierzam nie używać, ale pewnie później będę. kupiłam z hipp oliwkę, płyn do kąpieli, z niwea krem s.o.s i płyn do kąpieli. w najgorszym wypadku sama zużyję. wszystko razem 104zl.
 
Do góry