reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka

Dziewczyny wiem że temat był już chyba kiedyś poruszany, ale moja rwa kulszowa nie odpuszcza a wręcz nasila się do tego stopnia, że znienawidziłam noce:( a mianowicie jakie poduszki/rogale do spania polecacie?
Chciałabym kupić coś z sensem, a nie jakiś badziew. Z góry dzięki za pomoc.
 
reklama
Kamisia, tych aplikacji jest od zarąbania, testowaliśmy kilka i najlepiej sprawdziła nam się ta Link do: BabyMonitor – Aplikacje Android w Google Play

Prymulka, dolewałam kapkę do kąpieli, a czasem używałam do masażu. Olej musi stać w ciemnej butelce, w ciemnym miejscu, żeby nie zjełczał. Najlepiej tłoczony na zimno nierafinowany :) można spróbować z kokosowym, ładnie pachnie :)
 
@Czoperka moja wyprawka kosmetyczna to efekt doświadczeń (już 6 letnich...), czytania wątku wyprawkowego i oczywiście bloga Sroki, którego jestem wielbicielką ;););)
A mydło Aleppo ilu procentowe masz dla malucha czy starszaka i jak stosujesz przy kąpieli? Namydlasz ciałko czy myjkę czy dodajesz wiórki do kąpieli? Olejek migdałowy to razem z tym mydłem do wanienki czy zamiennie? Teraz bardziej świadomie dobieram kosmetyki, bo się trochę doedukowałam w tym zakresie, chociaż jeszcze dużo zostało do przeczytania. Chciałabym ograniczyć ilość chemii na codzień, ale na pieluchy wielorazowe to pewnie się nie zdecyduję:oops:
 
Dziewczyny na ile stopni pierzecie ubranka?
Nasz wczorajszy nabytek:)
 

Załączniki

  • mn.jpg
    mn.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 114
Też się zastanawiam czy do szpitala nie kupić sobie dresów, koszula i szlafrok tylko bezpośrednio po porodzie. Jak rodziłyście to wszystkie dziewczyny były w szlafrokach i kapciuchach?
 
reklama
Do góry