reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Dziewczyny wiem że temat był już chyba kiedyś poruszany, ale moja rwa kulszowa nie odpuszcza a wręcz nasila się do tego stopnia, że znienawidziłam noce:( a mianowicie jakie poduszki/rogale do spania polecacie?
Chciałabym kupić coś z sensem, a nie jakiś badziew. Z góry dzięki za pomoc.
 
reklama
Kamisia, tych aplikacji jest od zarąbania, testowaliśmy kilka i najlepiej sprawdziła nam się ta Link do: BabyMonitor – Aplikacje Android w Google Play

Prymulka, dolewałam kapkę do kąpieli, a czasem używałam do masażu. Olej musi stać w ciemnej butelce, w ciemnym miejscu, żeby nie zjełczał. Najlepiej tłoczony na zimno nierafinowany :) można spróbować z kokosowym, ładnie pachnie :)
 
@Czoperka moja wyprawka kosmetyczna to efekt doświadczeń (już 6 letnich...), czytania wątku wyprawkowego i oczywiście bloga Sroki, którego jestem wielbicielką ;););)
A mydło Aleppo ilu procentowe masz dla malucha czy starszaka i jak stosujesz przy kąpieli? Namydlasz ciałko czy myjkę czy dodajesz wiórki do kąpieli? Olejek migdałowy to razem z tym mydłem do wanienki czy zamiennie? Teraz bardziej świadomie dobieram kosmetyki, bo się trochę doedukowałam w tym zakresie, chociaż jeszcze dużo zostało do przeczytania. Chciałabym ograniczyć ilość chemii na codzień, ale na pieluchy wielorazowe to pewnie się nie zdecyduję:oops:
 
Dziewczyny na ile stopni pierzecie ubranka?
Nasz wczorajszy nabytek:)
 

Załączniki

  • mn.jpg
    mn.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 110
Też się zastanawiam czy do szpitala nie kupić sobie dresów, koszula i szlafrok tylko bezpośrednio po porodzie. Jak rodziłyście to wszystkie dziewczyny były w szlafrokach i kapciuchach?
 
reklama
Do góry