reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

@oczeyjaca89, bardzo ładny wózek;) co to za firma?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Anex cross:), daliśmy 2000 za nowy 2 w 1 więc jesteśmy zadowoleni, zobaczymy jak będzie się sprawował:)
Zastanawiam się jak wyposażyć gondolę w sensie co się pod dziecko i na dziecko.. kocyki? bo dziecko to wiem że w kombinezonie albo śpiworku.. Matko kto by pomyślał, że dziecko to taka skomplikowana istota;p
I jeszcze pieluszki tetrowe to wiem do czego, a bambusowe i flanelowe jakie zastosowanie dla nich? Warto kupować?
Edit jeszcze są bawełniane;d
 
Ostatnia edycja:
reklama
Flanelowa pieluszka dobrze sie chyba nadaje wlasnie do wyłożenia gondolki, na przewijak itp. Tetra to taka raczej higieniczna pieluszka do ulewanie itp a te wszystkie inne to i przykryć mozna maluszka i zasłonić w wózku czy przy karmieniu. Tak mi sie wydaje
 
@mommy123 sliczna ta podusia
@oczekująca89 Fajny wóz.
Podobno najzdrowsze dla skory kobiety sa podkłady poporodowe bella.
Co do prania to rożki i kocyki można w 90stopniach? Pralyscie kiedyś w kapsułkach lovella? Bo wydają mi sie najwygodniejsze. Gdzieś czytałam, ze płatki do prania dzidziuś mogą zapychać automat.
@Prymulka , dziewczyny tu polecały poduszkę kojec dla ciężarnych z motherhood. Posłuchałam i nie żałuje. W smyku masz teraz w promocji Link do: Motherhood, kojec, poduszka dla kobiet w ciąży, Różowe listki

Tańszej nie widziałam ńigdzie.
 
@oczekujaca89 ja bylam standardowo w koszuli + szlafrok ale dziewczyna obok mnie nosila spodnie od pizamy czy wlasnie jakies dresy z tym ze ona miala przedluzony pobyt bo dziecko dostalo zoltaczki. Wydaje mi sie ze w koszuli w zwiazku z tym ze sie wszystko bardziej wietrzy to i szybciej goi.
 
Też się zastanawiam czy do szpitala nie kupić sobie dresów, koszula i szlafrok tylko bezpośrednio po porodzie. Jak rodziłyście to wszystkie dziewczyny były w szlafrokach i kapciuchach?

Ja szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie chodzenia, leżenia i karmienia, parę, paręnaście godzin po porodzie w dresach. Jednak tam wszystko wrażliwe i powinno jak najmniej dotykać ubrań. Poza tym dla lepszego gojenia się krocza i jakichkolwiek ran, najbardziej wskazane jest wietrzenie, więc koszula raczej. To moja opinia po porodzie SN, jeśli chodzi o cesarkę to się nie wypowiem, bo nie wiem nic w tym temacie.
 
@oczekujaca23 pieluszek używasz jak Ci wygodnie ;) Ja z flanelowych w ogóle zupełnie zrezygnowałam, a mam tetrowe i bambusowe, muślinowe. Te bambusowe i muślinowe to nowocześniejsza, bardziej przyjazna, milsza w dotyku wersja pieluch tetrowych więc i do ulewania, do przykrywania, wycierania dziecka, podkładania pod dziecko ;) To Ty decydujesz co i gdzie Ci się lepiej przydaje :) Ja mam 20 pieluch tetrowych i póki co 4 szt tych lepciejszych :)
 
reklama
Do góry