reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Dziekuje za odpowiedz @maryqska . Już się wystaszylam,ze ten który zamówiłam jest jakiś kiepski. Bo pamiętałam, ze np.otulacza z motherhood nie polecalyscie. A rożek wyglada sympatycznie. Choć kocyk jeszcze fajniej. Miły, cieplutki i leciutki. Ale ta Twoja córcia była śliczna już w szpitalu. I tak spokojnie wyglada w kokoniku.
Nawet nie wiedziałam, ze wkładki mogą być wielorazowe. Jeszcze dużo się muszę nauczyć
@ aniay , pochwał się ubrankami jak już przyjdą. Fajnie oglądać takie rzeczy.
 
reklama
Dziewczyny, wiecie może czym się różni tak w praktyce pieluszka bambusowa od muślinowej? Czytam i czytam i dalej nic nie wiem, a chociaż cena odstrasza to chciałabym kupić Małej jedną z nich.
 
Właśnie wynalazlam za 10 zl ;) czekam teraz do 14 na info o koszcie wysyłki, ale 99 % biorę :)
 

Załączniki

  • FB_IMG_1477044413082.jpg
    FB_IMG_1477044413082.jpg
    117,5 KB · Wyświetleń: 79
Marlena na początku się przydał, właśnie do trzymania przy karmieniu. Ale poza tym nie bardzo, bo ja rodziłam w maju więc był zwyczajnie za ciepły do spania :) pamiętam że potem czasem używaliśmy go jako kołderki na chłodniejsze dni czy np do namiotu.

Noriczka, ja też nie czaję różnicy.
 
@noriczka jak cena cie nie odstraszy to polecam pieluszki/kocyki z firmy aden anais
(bywaja w tkmaxx) jakosciowo sa fantastyczne I mieciutkie.
Muslinowe I bambusowe pieluszki to jest taka grubsza I gesciej tkana tetra tylko że z dwoch roznych materialow ale mozna trafic na naprawde szorstkie I nieprzyjemne.
 
Właśnie wynalazlam za 10 zl ;) czekam teraz do 14 na info o koszcie wysyłki, ale 99 % biorę :)
Super kombinezon [emoji1]
Z wielorazowych wkładek laktacyjnych z aventu nie byłam zadowolona, za to jednorazowe - rewelacja. Są w opcji dzień/noc i na początku, gdy mleko lało się ze mnie cały czas używałam ciągle tych nocnych. Potem, jak laktacja się unormowała wystarczały dzienne. Nigdy nic mi nie przeciekło, ani się nie odkleiło. Teraz też się w nie zaopatrzę.

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry