reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka

reklama
Sprawdziłam tutaj we wcześniejszych postach i pomyliłam się, nie niebieskie tylko różowe babydream. Przepraszam. Albo odezwała się we mnie awersja do różu albo to wynik oszołomienia wizytą teściowej , która jest równoznaczna z rojem szarańczy.
 
Kamisia albo dada to byly chusteczki niepamietam;) czekm na odswiezenie pamieci;)

Kochane a wy jakie pieluszki bedziecie kupowac? Bo ja myslalam o tych z Lidla...

też o nich myślałam ale na początek zacznę od Pampers, z tego co mówiły moje znajome są jednak najlepsze

Dziewczyny, szukam kocyka, ciepłego, ale nie bardzo grubego, miękkiego, z naturalnych materiałów (nie polar). Coś polecacie?

ja zamówiłam średni z bawełny z colostories cottonclassic i jestem zadowolona z wyglądu i wykonania. Jest przyjemny w dotyku i tak fajnie ciężki, ale też nie jest przesadnie gruby, tylko jeszcze nie wiem jak grzeje ;)
 
Co do pieluszek to z pierwszym synkiem u nas tylko Pampers i mu służyły, więc teraz też nie będę kombinować i będziemy ich używać(no chyba, że drugiemu do pupci nie podpasują;)).
 
@Czoperka ten kocyk z ikei moze by spełnił Twoje oczekiwania. Link do: ÄLSKAD Koc - IKEA
@malwi86 ten z colorstories jest piękny, tylko cena mnie zablokowała. Proofi był jednak tańszy.

no cena nie jest ciekawa, ale uznałam, że tam gdzie rzeczy mają posłużyć dłużej to mogę dołożyć trochę więcej lub kupię to co mi się podoba :) tym bardziej, że sporo zaoszczędziłam np. na ciuszkach, które mam w większości z sh :)
 
reklama
@Czoperka, a może kocyk z Motherhood? Są śliczne, dość grube, co prawda dość ciężkie, ale za to w dużym formacie, na długo posłużą i 100% bawełny.

Pieluch używaliśmy zawsze Pampersów i córka nigdy nie miała odparzenia, chociaż oczywiście może to być cecha osobnicza, a nie pieluszki. W dodatku na 2 lata użytkowania przeciekły w sumie może 3 razy. Na początek wezmę "białe".
 
Do góry