reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
świetny ten wózek
ale mi był drogi chicco za 2000 zł =gondola, leżaczek, fotelik, spacerówka i nosidełko + moskitiera

teraz mamy dól finnsowy patrze na wózki tako, maxi-cosi, per-pego co jest jeszcze???
 
Azik, mam pytanie do Ciebie jako do doświadczonej mamusi :). Powiedz nam kochana przez ile czasu będziemy używać głębokiego wózka, a przez ile spacerówki???????????? Bo ja nie mam pojęcia :(
 
Teraz Mutsy kosztuje okolo 2500 -gondola i spacerówka. Tu mi sie podoba tez to, ze mozna kupić inny kolor gondolki i inny spacerówki bo są do nich oddzielne budki. Do tego wozka pasują foteliki maxi cosi.
Nam w sklepie (nawet nie jednym) bardzo polecali emmaljunge smart ( http://www.emmaljunga.pl/ ) podobno bardzo dobrze wyważony wozek, dobrze sie prowadzi ma dużą gondolke itp. Ona kosztuje okolo 1700 zl i tez pasują foteliki maxi cosi (oczywiscie po zamontowaniu adaptera).
 
Asia: do mutsego też trzeba mieć adaptery do fotelika. ja znalazłam mutsego za 2100 w sklepie, ale polujemy na użytkowany. jakoś mnie naszło na tę markę. chyba że nie znajdziemy nic konkretnego to kupimy co innego - na razie nie mam pojęcia co. zostanie polowanie na teutonię. a co emmaljungi - od razu piszę, że nie wiem ile w tym jest prawdy - ale podobno dystrybutor płaci spore prowizje od sprzedaży tych wózków i dlatego są często polecane.
 
kaśka76 pisze:
Asia: do mutsego też trzeba mieć adaptery do fotelika. ja znalazłam mutsego za 2100 w sklepie, ale polujemy na użytkowany.

tak Kasiu wiem ze do mutsy tez trzeba adapter. a powiedz gdze znalazlas go za taką cene?? to jest 400 zl taniej!
 
reklama
Do góry