reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
Ja po tej wizycie w szpitalu dostałam jakiegoś speeda w kompletowaniu wyprawki- tak szczerze mówiąc to ostatnio to moja jedyna rozrywka
poza siedzeniem w domu, czytaniem książek i oglądaniem tv.W ogole cały czas się boję że mój maluch będzie wcześniakiem- bo u mnie w rodzinie wszyscy rodzili sie wcześniej- gdzieś o 4-5tygodni przed terminem.
 
ja kupiłam zestaw ciuszków używanych na allegro (ponad 40 sztuk) bo wylicytowałam dość okazyjną cenę. :) - jestem teraz nieco spokojniejsza
Licytowałam już inne zestawy parę dni wcześniej, ale przekraczały zawsze cenę, którą moim zdaniem warto było dać - ludzie na tym allegro naprawdę czasem przesadzają!
wózek wybraliśmy - ale kupimy na sam koniec może go jeszcze przecenią jako stary model ;D
teraz rozpracowujemy łóżeczko - chcemy kupić turystyczne, wiecie na co zwrócić uwagę?????
 
oto co kupilam wczoraj z Pawlem dla naszego malenstwa:
pierwszy to komplecik dwoch body i czapeczki na 62 cm (9,90zl) a te w paseczki zielone jest wiekszy

 
magdalenaB sliczne te 2 pary body-cena rzeczywiscie atrakcyjna-widzialam identyczne na allegro(2 pary body+czapeczka)ale po 19,90,za taka cene jak ty tez bym kupila takie-napisz gdzie tak tanio mozna dostac
 
ten komplecik kuplismy w auchanie, byly tez rozowe i niebieskie ale nie w paseczki tylko jakies wzorki, ja kupilam neutralny ;), tez bardzo mnie zaskoczyla cena a material jest bardzo mieciutki i przyjemny. a te zielone body byly jeszcze tansze, chyba zaczeli jakies promocje powoli wprowadzac przed koncem roku bo wiele ubranek bylo w nizszej cenie.
 
reklama
Do góry