reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
Moje drogie ciężarówki warto zakupic sobie odzież na wyprzedazy w hipermarketach. ja dostałam kombinezon zimowy na 98 gdy moje dziecko nie miał o roku jest z 31.marca. jacy bylismy niezadowoleni ale wsadzilismy ja do tego kombinezonu i co sie okazało nie trzeba RĘKAWICZEK , BUTÓW, GRUBYCH SKARPET, PAPCI bo wszystko schowane a wtym wieku było jej obojetne czy ma rece na wierzchu czy nie. Za rok kombinezon okazał sie dobry. trzeci rok poniewaz jest duza a kolega ma drobnego chłopczyka zrobiłam zamianę.
 
jest niewiele rzeczy na których się nie naciełam w hipermarkecie... ich jakość zazwyczaj jest kiepska...

za niższa cene w przecenie w 5-10-15 kupuję rzeczy, które słuzą mi już drugi rok. i posłużą nastepnemu.

chyba zbyt długo tez pracowałam w hipermarketach żeby nie wiedzieć co tam sie wyprawia... zwłaszcza z produktami świezymi, brrr
 
A my zamówiliśmy właśnie wózek. Wiem, że trochę wcześnie. Planowaliśmy zakup dopiero w lutym, ale wynalazłam w necie bardzo korzystną promocję do końca roku, akurat na model, który chcieliśmy, więc się zdecydowaliśmy. Nie mogę się doczekać, kiedy przyjdzie :)
 
Mamusie myśle ze brakuje tu takiego wątku. A to juz najwyzszy czas sie zastanawiać i w koncu podjąć decyzję w jakim wozeczku bedzie jezdzilo nasze maleństwo. Każdej z nas przyda sie troszke rad i spostrzezeń. Dzielmy sie tu nimi. Wiem ze w wyprawdze tez piszemy o wozkach ale moim zdanim jest to tak wazny temat ze potrzebuje wlasnego wątku :)
My na początku chcielismy kupić Implasta Driver 4xl- fajny wozeczek tylko ma jedą wade- brak mozliwosci zablokowania skretnych kół :( Ostatnio zastanawiamy sie nad dwoma modelami: Mutsy urban rider  http://www.mutsy-miko.pl/ albo emmaljunga smart. Jest miedzy nimi roznica w cenie nawet dosc spora i nie wiem czy bedziemy mieli pieniądze na Musty ale ktory byście wybrały?? Czy ktoras z Was ma podobne dylematy??
 
Asia: ja choćby się waliło paliło poluję na mutsy. może w rzeszy beda przecenionelub irlandii - znajomi mają przykazane polować. chyba że kupię teutonię w miarę normalnej cenie.
 
reklama
Kasia, polskie podróbki mutsiego to mikrus, o połowe tanszy...

też bym chciała mutsiego - ale najpierw dzisiaj wygram te 4 miliony ;)
 
Do góry