reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Oj, to ja do moich jeżdżę 2-3 razy w roku. :( Na weekend nie opłaca się, bo za daleko (500km, albo 600km jeśli są akurat u babci), no i teraz koszta - paliwo jest dosyć drogie...
 
reklama
ja mam z Wawy w dwie strony niecałe 600km, ale mój mąż uwielbia jeździć do nich bo kocha żarcie mojej mamy, tata też lubi zjeść a mama szykuje więcej niż zwykle smakołyków więc tata i mąż zadowoleni ja teraz też , mama tylko się wścieka że nie będzie miała co zrobić na świeta bo mamy święta co tydzień i że wszystko przeżeramy ;D
 
ANIK78 pisze:
:) no to fajnie Kati :) ja z tego co wiem, to ta jest na pilota, ma 5 różnych muzyczek i regulację dźwięku. Mnie nigdy na nią by nie było stać, bo ta dziewczyna zapłaciła za nią jakieś 90$, aż mi niezręcznie, że dostałam ją za darmo... Siostra nakupowała mi różnych słodkich rzeczy dla dzidzi, dużo też dostanę po jej synku, który ma teraz 10 miesięcy i nie potrzebuje już za małych ubranek. Pościel do łóżeczka też kupuję u Was, bo są prześliczne i lepsze gatunkowo, pozytywkę na łóżeczko pożyczam od siostry, więc zostaje mi tylko wybranie wózka :) i na tym koniec pewnie moich dziecięcych zakupów dla dzidzi. :)
Pościel biorę taką http://www.walmart.com/catalog/prod...448&type=1&dept=5427&path=0:5427:86325:131448

Anik ja nie wiem jaki bujaczek moja kolezanka zmierza mi kupic a raczej moje dzidzi. Poscielka sliczna ja sie jeszcze nie rozgladam. Na razie wiem ze na 100% chce biale lozeczko. Blizniaki kolezanki ma cudne lozeczka i umowilysmy sie ze jesli z nich do lutego wyrosna to jedno dostane, odmalowane profesjonalnie przez jej meza, ja kupie tylko nowy materacyk. Teraz tylko trzymac kciuki zeby chlopaki szybko rosly bo na takie bajeranckie lozeczko mnie nie bedzie stac.
 
ANIK78 pisze:
:) no to fajnie Kati :) ja z tego co wiem, to ta jest na pilota, ma 5 różnych muzyczek i regulację dźwięku. Pościel do łóżeczka też kupuję u Was, bo są prześliczne i lepsze gatunkowo, pozytywkę na łóżeczko pożyczam od siostry, więc zostaje mi tylko wybranie wózka :) i na tym koniec pewnie moich dziecięcych zakupów dla dzidzi. :)
Pościel biorę taką http://www.walmart.com/catalog/prod...448&type=1&dept=5427&path=0:5427:86325:131448

Anik a jak Ty kupujesz ta pościel?? przez tą stronke? ile biorą za przesyłke, jest prześliczna i cena w miare przystępna.

Asia&Maleństwo
 
ASIU, ja kupię przez tę stronę, ale poproszę, żeby wysyłkę zrobili do domu mojej siostry, która mieszka w Stanach. Pościel będzie droższa o 13$, bo tyle wysyłka kosztuje, ale i tak warto moim zdaniem. No a później moja siostra prześle mi to wszystko do mnie do Polski :) i po problemie.
 
KATI, no to fajnie z tym łóżeczkiem byś miała, mi też podobają się białe, ale lada dzień dostanę bukowe od brata męża, więc... nie mogę wybrzydzać, tym bardziej, że za darmo. :) Materac też muszę kupić, ale jeszcze się nie rozglądałam.
 
a ja oprócz kilku łaszków dla dzidzi będę musiała kupić wszystko, a do tego mój mąż uparł się na wózek chicco który kosztuje prawie 2000zł fakt że jest tam wózek głęboki gondola jest wyjmowana ze specjalnymi pasami więc małej dzidzi  jedzzie się wygodniej niż w tej półsiedzącej (lepiej dla jego kręgosłupa), można zrobić z niego sportowy wózek jest też nosidełko leżaczek i fotelik samochodowy, po złożeniu ten wózek zajmuje najmniej miejsca w samochodzie bo ze wszystkich ma podobno najmniejsze wymiary
 
reklama
my narazie mamy dwa wozeczki.jeden kupilismy w przyplywie radosci, a drugi dostalismy od wujka, ktory nic nie wiedzial o naszym zakupie.ale to nawet dobrze sie sklada, bo ten drugi to bardziej jako spacerowka.
no i mamy juz mebelki do pokoiku corci, od srody stoi urzadzony, a ja siedze i pqtrze w jak narazie pute jeszcze lozeczko...
 
Do góry