reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Dzisiaj odwiedzila mnie babcia, czyli prababcia mojego dzidziusia:) Przyniosła mi calą dużą torbe ubranek. Są śliczne, nie obejrzalam wszystkich bo jestem w pracy ale jak wroce do domku to zrobie moze jakies fotki i podesle. Duzo jest ubranek rozowych :) ale co tam chlopak w rozowym tez moze chodzic:D
 
reklama
mi też znajomi włosi podesłali pokaźną paczuszkę ubranek ale niestety albo na szczęście są to ubranka zdecydowanie dziewczęce..i nie da się w nie za bardzo ubrać facecika, nawet malutkiego :)
 
A ja jak do tej pory nie mam nic dla dzidziaka! Kupiłam na allegro 5 malutkich koszuleczek, ale jeszcze nie przyszły, poza tym ani jednej rzeczy dla malucha nie mam. Doszłam do wniosku, że zacznę robić zakupy po Nowym Roku i mam nadzieję, że dwa miesiące mi na to wystarczą. Jutro zaczynamy 26 tydzień i sądzę, że mamy jeszcze czas na zakupy :)
 
Wczoraj dostałam olbrzymią torbę ubranek od brata, a niedługo przyjdzie jeszcze paczka od siostry, powiem krótko - nic nie kupuję dla dzidzi, bo wszystko będę miała :), chodzi oczywiście o ubranka, których jest za dużo, tego są dziesiątki sztuk :). Ciekawe kiedy ja to zdołam wyprać i wyprasować :)
 
Anik zostało Ci coraz mniej czasu...Powoli już możesz zacząć się zamykać z pralką i żelazkiem :laugh: :laugh: :laugh:
 
ja tez sie zastanawialam kiedy zabrac sie za pranie i prasowanie tych "ogromnych" ubranek i tak sobie mysle ze w styczniu to chyba bedzie dobra pora, ale dzidzia moze zaskoczyc w kazdej chwili wiec nie mozna tez sobie tak zaplanowac. poza tym jest jeszcze maz ktory zapewne z radoscia zajmie sie takimi rzeczami gdy dzidiza bedzie w szpitaliku po urodzeniu :) nie na zartuje sobie, mamy tyle czasu ze z pewnoscia zdazymy
 
reklama
my musimy polegać sami na sobie. wszystko musimy kupić, w spadku nie dostaniemy nic. na razie moją pasją jest wyszukiwanie wózka. już byłam zdecydowana na chicco, ale się naczytałam negatywnych opinii. teraz padło na peg perego - zobaczymy co wk ońcu z tego wyjdzie. bardzo podobają mi się ciuszki z drewexu. tylko cen nie znam.
 
Do góry