reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
Osinka - jak to wyglądało? opisz proszę bo mi się wydaje, że u nas lekarz się pomylił! z profilu wystawała mała góreczka? a może masz zdjęcie?
 
koga ja mam zdjecie sprzeciku synka ;D wiec moze dzis wlepie i porownasz tylko czy mi skaner dziala ::) chyba ze zrobie zdjecie zdjecia
 
koga pisze:
Osinka - jak to wyglądało? opisz proszę bo mi się wydaje, że u nas lekarz się pomylił! z profilu wystawała mała góreczka? a może masz zdjęcie?
Koga lekarz "podejrzał" małą niejako od dołu, zrobił zbliżenie. Potem kilka razy jeszcze sprawdzał, przesuwał głowicę USG i stwierdził, że na pewno dziewczyna, nie widać jąderek. ;D
Wszystko mam na filmie na kasecie - codziennie upajam się tym widokiem. ::) Na wydrukowanych zdjęciach nie mam "sprzęciku" małej.

Koga, jak to u Ciebie sie pomylił?? Będzie jednak dziewczynka??
 
No nie nie pomylił się tylko ja zaczynam mieć wątpliwości!
jakoś nie mogę przestać o tym myśleć- wiesz jak to jest szukam sobie dziury w całym ;)
no i zastanawiam się jak wygląda taki sprzęcik na usg ;D
 
Ja tez zastanawiam sie czy lekarz u mnie sie nie pomylil z plcia.Poniewaz ja widzialam jajka ale fiutka nie widzialam i powiedzial ze chlopiec a moje malenstwo mialo wtedy nozki do gory jak da sie przeciez nozki do gory dzieciaczkowi to mozna pomylic jajka z cipka prawda?????????Dlatego zobaczymy co powie mi na nastepnym USG narazie wstrzymuje sie z kupowaniem ciuszkowle juz nie moge sie doczekac kupowania jej to wszytsko jest takie malutkie i slodziutkie ::)
 
reklama
no i właśnie to jest problem z tymi dziewuszkami...mi gin za każdym razem mówi że to dziewczynka, ale zastrzega że nie na 100%. więc co mi z tego tak naprawdę???całe nic! mąż na razie kupuje w miarę nautralne ciuszki. za wyjątkiem jednej jedynej sukieneczki ;D
 
Do góry