reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

WYPRAWKA :)

Słodki kącik Agawa! :-)
Kurcze my nie możemy tak słodko urządzić, bo wynajmujemy mieszkanie do grudnia - ale pocieszam się, że już na "swoim" urządzimy już taki bardziej dorosły pokoik dla maleństwa :-)
 
reklama
Ja akurat kupowałam w sklepie i w końcu wzięłam gryczano-kokosowy. Z tego co się poorientowałam w sklepach normalnych i w necie, to popularnym producentem jest firma "Radir" - może zapytaj jakiej firmy mają na allegro, z radira możesz spokojnie kupować.
 
Teraz ja się chwalę zdjęcia z cyklu..."W oczekiwaniu na Nowego lokatora..." Miejsce łóżeczka to prowizorka, bo mam nadzieję, że w wakację się zdążę przeprowadzić i teraz to będzie tylko miejsce do spania. ;D

10004264nh.th.jpg
10004270zq.th.jpg



10004256dp.jpg


 
agawa, kącik dla Dzidziusia superowy i taki słodki. Wózeczek też niezły. Widzę że już jesteś przygotowana:0 Pozostaje tylko czekać na Maleństwo ;)
 
DZięki Catherinka, sklep całe szczęście jest blisko więc się w końcu jutro wybiorę na zakupy.. bo czuję się coraz bardziej podejrzanie..
 
KingaP pisze:
anian! jaka piękna pościel! uwielbiam taką zieleń! skąd ją wytrzasnełaś?

Kinga, kupiłam :laugh:
A tak na poważnie to jest pościel (Drewex), którą jak zobaczyłam to powiedziałam MUSZĘ JĄ MIEĆ! Widziałam taką na allegro. Mam jeszcze identyczny rożek. :laugh:
 
reklama
sylwia532 a czasu masz coraz mniej...zauważ, że jeszcze żaden brzdąc nie urodził się po czasie...wszystkie pchają się wcześniej na świat. ;)
 
Do góry