reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

ivka zachęcona Twoją opinią zamówiłam dzisuaj łóżeczko z gwiazdkami i księżycem w kolorze teak (pasuje mi do mebli), zamówiłam również matercyk, prześcieradła, kołderkę i podusie a dzisiaj mam dostać zamówioną wcześniej pościel (min. tę osławioną w żyrafki) i już nie mogę się doczekać. rzeczywiście współpraca z firmą bardzo przyjemna, kiedy miałam kilka wątpliwości szybko zadzwoniła do mnie pani z tej firmy i wszystko wyjaśniła, wymyśliłam sobie również że chcę odebrać towar osobiście i oczywiście nie ma żadnego z tym problemu
szybko łatwo i przyjemnie ;D ;D ;D
 
reklama
Sylwia - z tego co łąpię to każdy ddrewex ma odkrytą szufladę. i są droższe, np. model dawid z szuflada i opuszczanym bokiem widziałam wczoraj za 430zł.
ja o pościeli też myśle tej wiekszej
 
dziewczyny, porownalam ceny lozeczka Radek II z szuflada- sosna. Na stronie olecanej przez Ivke kosztuje ono 200 zl, a na stronie www.swiatdziecka.pl kosztuje 170 zl. Tylko, ze nie wiem czy tez tak dobrze wspolpracuja, bo tam jeszcze nic nie zamawialam.
 
a jak pytalam w sklepie to mi baba kit wciskala ze z drewexu maja zakryta.zdecyduje sie na klupsia.
musze popytac u mnie na miescie po ile tak chodza i jak wyjdzie o wiele drozej to zamowie tez z tego sklepu jak chwalicie
 
Aniam być może różnica w cenie jest spowodowana umiejscowieniem firmy (jedna Gdańsk, druga Warszawa) ja po przeglądzie cen w slkepach warszawskich doszłam do wniosku że zdecydowanie kupno łóżeczka w sklepie internetowym jest dobrym pomysłem i nie ukrywam że ważne było aby sklep był sprawdzony a www.dla-dziecka.pl jest taki
tak dla porównania łożeczko które zamówiłam (radek teak z szufladą i z gwiazdkami) w sklepie int. kosztuje 325 a w sklepie który mam pod domem i który uchodzi podobno za dosyć tani to samo łóżeczko kosztuje 395 więc różnica znaczna.... a i jeszcze obsługa w tym zwykłym do d.... :)
 
azik pisze:
Kinga byłaś na zakupach i sie nie chwalisz ???

Azik!! Byliśmy pooglądać różne bajery w hurtowni tato i bobolandzie na Słonku i wryło nas po podliczeniu tego wszystkiego, co potrzebujemy. Nie wiemy od czego zacząć zakupy, więc nie kupiliśmy nic :(
 
kaśka76 pisze:
czteropaków u nas nie widziałam. 2x63szt. z pampersa są po 14,99. dzidziusie 3x72szt. po 11,95. dlatego pytam czy ktoś cośsłyszał. ja mam cleanica do higieny imtymnej i sobie bardzo je chwalę.

ja do higieny intymnej używam takich dla dzieci, tyle, że bambino i chwalę je sobie :)
 
Aniam pisze:
Anik, ja tez mysle o roanie. Jeszcze nie wiem ktory model. Zwlaszcza, ze ostatnio poczytalam sobie opinie roznych mamus i wiekszosc wozkow, w tym Gracco, Tako a nawet mutsy byly krytykowane, a rtoanow jakos nikt sie nie czepial. Tylko nie wiem kiedy sie w ten wozek zaopatrzyc. Chcialabym juz, ale troche sie boje :-[

kochana anno! daj namiar na te opinie, chciałabym poczytać opinie o graco

Ja przechodzę samą siebie: obserwuję na mieście babki wiozące dzieci graco i pytam, jak się spisuje wózek. Nie słyszałam żadnej złej opinii. Nie wiem czemu: czy ludzie boją się przyznac do porażki???
 
reklama
KingaP pisze:
Aniam pisze:
Anik, ja tez mysle o roanie. Jeszcze nie wiem ktory model. Zwlaszcza, ze ostatnio poczytalam sobie opinie roznych mamus i wiekszosc wozkow, w tym Gracco, Tako a nawet mutsy byly krytykowane, a rtoanow jakos nikt sie nie czepial. Tylko nie wiem kiedy sie w ten wozek zaopatrzyc. Chcialabym juz, ale troche sie boje :-[

kochana anno! daj namiar na te opinie, chciałabym poczytać opinie o graco

Ja przechodzę samą siebie: obserwuję na mieście babki wiozące dzieci graco i pytam, jak się spisuje wózek. Nie słyszałam żadnej złej opinii. Nie wiem czemu: czy ludzie boją się przyznac do porażki???
my z moim mężem też zachowywaliśmy się jak psychole rzucają się niemalże na właścicielki interesujących nas wózków z prośbą o opinię i powiem Ci żeopinie były barzdzo różne w zależności od typu wózka więc myślę że opinie są raczej szczere, a i moja znajoma użytkuje graco od ok. 2 lat i jest bardzo zadowolona :)
 
Do góry