reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
ja kupowałam w sklepie, nawet nie widziałam że jest taki wybór kolorków ;) ale to było dawno...

jedyne czego nie polceam to przewagi jasnych kolorów w wózku - nie wszystko da sie odpiąc i wyprać , w gondoli wyjmowany jest ten biał ywkład i można wrzucić do pralki ale reszta juz do prania ręcznego bez zdejmowania
 
Właśnie odebrałam przesyłkę ze sklepu, który Wam wcześniej polecałam, tzn. www.dla-dzieci.pl.
Jestem pod wielkim wrażeniem współpracy z tym miejscem - zamówienie składałam 2.01 po godz. 18, a dziś rano o 7.30 dzwonił już ich kurier żeby umówić się na dowiezienie paczek. Wybrałam opcję "płatne przy odbiorze", bo to tylko 4zł drożej. Ostatecznie zamówiłam: sosonowe łóżeczko radek VII z szufladą, materac gryczano-kokosowo-piankowy lux, 2 prześcieradła frotte z gumką, prześcieradło z falbanką, 2 ochraniacze, 2 ceratki, 20 pieluszek tetrowych razem z przesyłką (za 24zł) zapłaciłam 548zł.

A teraz szczegóły - zwłaszcza tych materiałowych rzeczy:
- ochraniacze sa rewelacyjne, porządnie wykończone i z dosyć grubym wykończeniem
- pieluszki tetrowe to te grubsze, a nie cieniutkie prawie jak gaza opatrunkowa ;)
- wszystkie prześcieradełka dobrej jakości
- gratis dostałam pieluszkę z grubej flaneli dobraną pod kolor tego, co zamówiłam; jest tak dobrej jakości, że będę się zastanawiać czy nie zamówić ich więcej
- łóżeczko solidne (jak to z firmy Klupś) w kolorze identycznym jak te prezentowane na sklepowych zdjęciach
- materac po prostu idealny, zarówno pod względem twardości jak i składu

Podsumowując szczerze Wam polecam zakupy w tym właśnie sklepie - realizacja wprost błyskawiczna, dostawa tego wszystkiego do samego domu, no i korzystne ceny - wiem to dobrze, bo wcześniej naszukałam się dokładnie tych samych rzeczy w różnych sklepach i hurtowniach i w www.dla-dzieci.pl okazało się najtaniej.
Tak więc polecam :)
 
Dzięki Ivka za informacje. Ja dopiero zacznę zakupy, więc adres przyda się na pewno. Tym bardziej, że też zakochałam się w pościeli w żyrafki :D
 
Sylwia: ja zamierzam od tego człeka kupić też pościel trzyelementową.

Ivka: słonko napisz jak oceniasz łóżeczko, bo ja sięwaham między właśnie tym albo drewexu z opuszczanym bokiem i szufladą? dla mnie chyba będzie kolor słlomkowy.
 
Łóżeczko bardzo solidne, a sama szuflada jest przykrywana - nie tak jak w niektórych wersjach szufladowych kiedy leżydełko jest wysoko to szuflada jest odkryta. Nas zauroczyły boczki tego łóżeczka, które są nietypowe i tłoczone w księżyce i gwiazdki - bardzo słodko to wygląda. Kolor też jest idealny, bo samo łóżeczko nie śmierdzi aż tak bardzo jak np. przy wersji teak. Oczywiście też trzeba je wietrzyć, ale to moje zdecydowanie bardziej pachnie drewnem niż lakierem. Polecam to łóżeczko - czyli Radek VII z szufladą z firmy Klupś :)
 
Ivka: mnie też wpadło w oko ta "INNOŚĆ" boczków. właśnie drewex nie ma przykrywanej szuflady. korci mnie pościel od nich, mam nadzieję, że będzie dobrej jakości. a ten materacyk jest dwustronny?
 
dziewczynki a pościle i wypełnienie do łóżeczka 60x120 należy kupić kołderkę 90x120 czy tę więszką 135x100????????????????????????????????????????
 
reklama
ivka ja tez jestem za tym lozeczkiem Radek VII jest po prostu przecudne.a drewex ma w kazdym typie odkryte?????????bo sie wacham i jak odkryte to jest po prostu beznadzieja nie dosc ze wszystko widac to sie jeszcze kurzy...

kaska76 ja mialam kilka tygodni temu ten sam problem ale juz go rozwiazalam tak:lozeczko rozmiarow 120x60 a poosciel wypelnienie 135x100 i takich rozmiarow sama posciel-a dlaczego?dlatego tak przemyslalam ze na styk nie warto ze lepiej troszke(bo to pare cm) lepiej zagiac i dzidzi wtedy sie nie odkopie.

nie wiem jaki inne mamy robia moze napiszcie jak wy bedziecie mialy
 
Do góry