reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Ja pasa poporodowego nie kupuję. Też gdzieś wyczytałam, że rozleniwia mięśnie. Po pierwszym porodzie tragedii nie było, więc liczę, że teraz też trochę ćwiczeń i wrócę do formy :) W sumie to nie wiem jaki ma sens "duszenie" brzucha pod pasem? :p Ktoś gdzieś coś wyczytał? Chętnie się doedukuję :) Jak się przytrafi cesarka to wtedy pewnie będę stosować. Bratowa miała 2 cc i bez pasa to się jej ciężko funkcjonowało, bo jednak trzymał ranę "w kupie" i łatwiej się jej było pionizować.
 
Po cc były te same ćwiczenia tylko z dużo mniejszą intensywnością. Coś co robi się po 3 dniach porodu naturalnego po cesarce robi się w 3 tygodniu po porodzie. Mam zapisane wszystko. Może uda mi się jakoś przepisać.
 
reklama
Do góry