reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Ja zamierzam ale nie wiem ile po cc można . Chce kupić pas pooperacyjny ponoć lepszy gacie tez sobie kupię z wysokim stanem wyszczuplające na pewno będę się lepiej w nich czuć gdy wyjdę na miasto :p ale ten zakup planuje po porodzie na spokojnie w sklepie medycznym u siebie .
 
Ja nie planuję żadnych pasów. Po połogu zamierzam wrócić do ćwiczeń. A z synem brzuch nie był taki straszny. Gorzej wyglądałam jak przytyłam później.
 
Malutka ja mam te kosze i przewijak z Ikei. Nie wiem jak będzie w działaniu jak juz Mały się pojawi ale na te chwile bardzo mi sie to podoba i uważam że będzie bardzo przydatne :). W sumie można wszystko pod ręką mieć :)
 
Ja zamierzam po porodzie udać się do mojego fizjoterapeuty żeby mi założył taping na brzuch. To podobno doskonale regeneruje mięśnie brzucha i macicy. Taping bardzo pomógł mi na rwe kulszowa i inne kontuzje przed ciążą. Ja jestem zwolenniczką tej metody zobaczymy czy się sprawdzi i w tej przypadłości :)
 
reklama
U nas fizjoterapeutka ze SR radziła aby nie korzystać z pasów bo one tylko rozleniwiają mięśnie, jedynie ćwiczenia są dobrym rozwiązaniem ale po cc to jest jakiś specjalny zestaw, którego niestety nie pamiętam :/
 
Do góry