reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Jasmina, ja mam jersey bawełniany. Do frotte nie jestem przekonana. Kupowałam w stacjonarnym sklepie Pati Maks. Dobra jakość. Pod prześcieradło, na materac będę nakładać oddychającą matę nieprzemakalną.
Ja też rezygnuję z emolientów na start. Kupiłam Pat&Rub, Szampon i płyn do mycia dla niemowląt i dzieci. Skład tego kosmetyku jest rewelacyjny. O dobrych kosmetykach, recenzji i ich składzie możesz poczytać tutaj: Link do: Sroka o....: Kosmetyki dziecięce - KĄPIEL
 
reklama
Ja prześcieradła mam frotte i wczoraj kupiłam jakis wynalazek AeroSleep tez na gumce. Właśnie sie pierze. Co do kosmetyków to u mnie mydełko, olej kokosowy i lniany, kupiłam tez hipoalergiczny płyn do kąpieli z Dzidziusia (ale zacznę od mydełka) i tyle. Wiem, ze polozna bedzie przynosić próbki, wiec nie inwestuje.
 
Ja do łóżeczka nam przescieradła bawełniane i daję mate nieprzemakalna pod spod co z jednej strony ma jakby frote. Do wózka i kojca będą frote prześcieradełka i ew podklad pod to.

Do kąpania kupiłam też oilatum i teraz też nie wiem co...
 
A ja będę kąpać w oilatum. Moja siostra dwójkę dzieci wychowała na tym , i mówi że skóra super żadnych balsamów czy oliwek nie musiała używać bo skóra była mięciutka i nawilżona. Ja później zamierzam używac babydream z rosmana.
 
Jasmina ja mam frotte prześcieradła, pod spód mam taki ochraniacz na materac. Ceratkę też mam, ale nie wiem czy będę zakładała.

Co do kosmetyków to ja mam na start oilatum, ale tylko jedno opakowanie a potem bobini baby kosmetyki, bo to używam przy Kubie i nie będę nic nowego kombinowała, chyba, że nie będzie służyć. Do smarowania mam ziaję med.
 
reklama
Boliwia jak dla mnie to on tłusty jest jak na lato, wiosnę. Ja mam chyba jakiś biodermy, był fajny lekki. Muszę jeszcze filtry ogarnąć dla maluchów takich, tylko czekam aż wyjdą tegoroczne serie.
 
Do góry