reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

A my od maja zaczynamy remont nowego mieszkania i mam.nadzieje ze 1 czerwca wprowadzimy się już na swoje :) a w kwietniu przeprowadzam się do mamy na ten czas :)
 
reklama
Znowu się nie powstrzymałam i kupiłam ubranka dla Julka, ale już takie na jesień ☺ c&a rządzi w wyprzedażach! Super jakość za niewielką cenę
 

Załączniki

  • 1456318676834.jpg
    1456318676834.jpg
    109,8 KB · Wyświetleń: 61
Kameleon pościel Feretti jest bardzo dobrej jakości- mam jeszcze po synu komplet (baldachim i ochraniacze wyrzuciłam, ale poszwa na poduszkę i kołdrę nadal ładna i mimo, że nie lubię gromadzić to i wydać i wyrzucić żal mi było :happy: ). A to 19 lat mija. Będziesz zadowolona.
Tym razem postawiłam na IKEĘ na start, bo ma mniejsze rozmiary bielizny pościelowej, a łóżeczko też do tego dziecka mniejsze mam 60x120 .

Ania_Beata – moje łóżeczko szło 35 dni, ale robili pewnie, bo to polski produkt i warto było czekać. Nie wiem jakie kupiłaś w końcu. No i rożek- mam ten wzór w gwiazdki na zewnątrz, co Ty wewnątrz :-) :)

Dziś odbieram z C&A ale kilka rzeczy na potem - 68-74. Na 56-62 nic już nie kupuję. Będzie ciepło, jedno pranie, godzina i do szuflady. Nie ma sensu.
 
Maui - piękny efekt :D też mam tą koszulkę z tym kociakiem :) urocze ubranka! :]

Pokój mojej królewny na razie jest rozrysowany na kartkach, czekamy na koniec remontu liczę że do 13marca będzie pokoik zrobiony i pojedziemy po mebelki, żebym mogła zacząć szaleństwo :D

Organizery z ikei będę też mieć, sprawdzają się przy rzeczach moich więc czemu dla małej miałoby ich zabraknąć :)
Mój też rozrysowany :) ale wejdzie w życie pod koniec maja (w nowym mieszkaniu) Ale zamówiłam właśnie zasłony i plakaty na ścianę :) w ikei jeszcze musze ranki dokupić .
Teraz szukam dekoracji.
Dziewczyny znacie jakieś fajne strony z dekoracjami drewnianymi ? Typu jakieś gwiazdki koniki bujne itp
 
Ostatnia edycja:
Zakupiłam dzisiaj czteropak chustek nawilżanych z hippa za 3e:) hurra:) teraz zaczynam sie rozglądać za pampersami. Czy któraś z was myślała o zamówieniu z ebay, amazon? Porownywalyscie ceny? I jak myślicie ile pieluch tych do 5/6kg bedzie potrzebnych, tzn kiedy dziecko bedzie potrzebowało zmiany na większe?
Ewa moze te chińskie serwery typu wish, geek, etc. Sama nie korzystałam ale często przeglądam
 
reklama
Basi, ja jestem lekko ograniczona w kwestii zagranicznych portali aukcyjnych. Tylko allegro nasze rodzime ogarniam :D
Ale ja myślałam, żeby stąd zamówić pampersy ze strony mall.pl Ale pomyśle jeszcze :)
 
Do góry