reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
No mi ogólnie nie potrzebne z uchwytem bo ja z pokoju do pokoju tylko . Ja mam ten kolor co jest prezentowany tez beżowy :)
Ładny!
Podoba mi się, ale powiem Ci, że przy starszych dzieciach miałam taki wiesz, zwykły z uszami i zabieraliśmy wszędzie, można było nosić. Może muszę mieć i leżaczek i huśtawkę? Jednak każdy ma inne funkcje i mam rozterki psychiczne.
 
Wioleta93 też mam z hubiworld u takie sobie, ale ja kupiłam u nich tylko 5.

Ja mam leżaczek z Fisher pricea po synu ale uchwytów nie ma. Kolejnego nie kupuje bo mam za małe mieszkanie.
 
No przestraszyłyście mnie z tym bobowózki. Dzwoniłam parę dni temu i pytałam sie o dostepność wózka. Na stronie oczywiście wisi ze dostepny a w rezultacie miał byc dostepny po ok 2 tygodniach. Myślę sobie ok, zamówię jak będzie ale wacham sie teraz. Na wózek plus reszte wydam ponad 4 tys i wysłać maja mi do UK wiec w razie W to jestem w ciemnej d...e.
 
Ja mam nadzieje, ze oddadzą mi pieniądze bez problemów. Jestem bardzo zawiedziona ta sytuacja.
Co do minky - prasowałam od strony bawełny i minky juz nie ma kropek ;p żelazko tak zadziałało. Ale to kocyk bez wypełnienia, może z wypełnieniem bedzie inaczej.
 
reklama
Dziewczyny co do minky czytałam opinie o tym i to raczej kiepski materiał, szczególnie na rożki, śpiworki i kocyki, widziałam nawet pościel. Nie przepuszcza powietrza. Mojej Koleżanki mały dorobił się "potówek" czy jak to się tam potocznie nazywa. Wyrzuciła wszystko z minky co miała i mały nie na problemów, więc domyśla się, że od tego. Ja od znajomej babeczki z pasmanterie słyszałam, że to kiepska jakość i ona nie poleca tego matkom, mimo, że popularne :(

Ja planowałam uszyć z tego minky matę i śpiwór na zimę do wózka, ale teraz to nie wiem czy warto.
 
Do góry