reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Boże ja dzis odświeżyłam dopiero swoją listę... A wy już układacie[emoji23] przed nami dopiero zakupy... Dzis uświadomiłam mojemu A, że zostało 80 dni do godziny W. Ale sie zdziwił :D i od przyszłego tygodnia zaczynamy wydawanie odłożonych pieniędzy[emoji23] pozniej wniesienie mebli, pranie, prasowanie i moge rodzic:D
 
reklama
Ja na razie u mamy układam i jak kolwiek sobie szykuje bo i tak się będę wyprowadzać w sierpniu zapewne do innego mieszkania. I powiem Wam ,ze tylko o tamtym mieszkaniu juz myślę i wystroju :)
 
Ja na razie u mamy układam i jak kolwiek sobie szykuje bo i tak się będę wyprowadzać w sierpniu zapewne do innego mieszkania. I powiem Wam ,ze tylko o tamtym mieszkaniu juz myślę i wystroju :)
Masz bardzo fajny okres w życiu- Nowe DZIECKO, NOWE MIESZKANIE! Super!!!!!!!!! Ciesz się i urządzaj ile tylko możesz- sama przyjemność!
 
Masz bardzo fajny okres w życiu- Nowe DZIECKO, NOWE MIESZKANIE! Super!!!!!!!!! Ciesz się i urządzaj ile tylko możesz- sama przyjemność!
Nom fajny fajny , jak będzie podpisana umowa To będę myśleć co i jak juz na poważnie :) i tak wszystko przez neta oglądam bo w dalszym ciągu duzo leżę i nigdzie nie chodzę prócz spacerów :) i do mamy .
 
wow Ewa ile ubranek! :D pięknie to wygląda :)
- a mi wmawiają że już mam dużo, hehe a nawet połowy tego co Ty masz ja nie posiadam :D

Basia - ja czekałam 5dni na ubranka c&a ale miałam dostawę do domu.
 
wow Ewa ile ubranek! :D pięknie to wygląda :)
- a mi wmawiają że już mam dużo, hehe a nawet połowy tego co Ty masz ja nie posiadam :D

Basia - ja czekałam 5dni na ubranka c&a ale miałam dostawę do domu.
Trochę mnie ponislo :) przy drugim juz pewnie tak nie będę szaleć :p pierwsze wyczekiwane :)
Jeszcze 68 i 74 mam trochę :)
 
reklama
hehe to tak jak u mnie, pierwsze wyczekiwane, poszaleję jak będę mieć już mebelki :) zobaczę, że mam masę wolnego miejsca to stwierdzę pewnie że jakoś trzeba będzie je zapełnić :D
 
Do góry