reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA NA START (c.d Newfie)

louise badanie odnośnie grupy krwi musi być oryginał na osobnym druku nie wpisany w kartę ciąży, powinnaś mieć to przypięte do karty

Ja planuję kupić 10 pieluch tetrowych i 5 flanelowych
 
reklama
nie znajdziesz. Trzeba samemu pilnować. Szczepienie jest ważne ok 4-5 lat, potem trzeba się doszczepić

Z doszczepieniem to niekoniecznie :) Od mojej ostatniej dawki minęło 11 lat, a nadal mam przeciwciała i nie ma potrzeby ponawiania szczepienia :)

Pieluch mam 15 tetrowych i 15 flanelek - wolę flanelki do podłożenia po kąpaniu, do wózeczka, łóżeczka itp.
 
kropa - tak, trzeba zrobić badania na obecność przeciwciał po tych 4-5 latach i jak jest za mało, to wtedy. Ale w ciąży i tak się nie robi takich rzeczy
 
louise - tetry takie do mycia to mam :-D . M z pracy często przynosi. Tzn. on je przynosi jak ma strój do prania, ale nigdy z nimi nie wraca. Na prawdę są rewelacyjne do szyb.
Ok to ja kupię z 15, bo jak wezmę do szpitala, to nie wiem, czy odzyskam.
Dzięki lenaDTR - dodałam sobie do zakładek. Jak będę miała kasę to zamówię ;-)
 
Ostatnia edycja:
louise badanie odnośnie grupy krwi musi być oryginał na osobnym druku nie wpisany w kartę ciąży, powinnaś mieć to przypięte do karty

Ja planuję kupić 10 pieluch tetrowych i 5 flanelowych
no teraz juz wiem o tym-ze musze miec oryginal. wlasnie o tym mowie ze nam polozna powiedziala na SR ostatnio. natomiast moj gin nie mowil nic takiego mi, do karty nic nie dopial (tego oryginalu) a tylko wpisal moja grupe krwi. nawet szczerze mowiac nie wiem gdzie ja mam to badanie...robilam je podczas remontu i moze byc doslownie wszedzie lacznie ze smietnikiem i schowkiem.

mysza
no wlasnie mi sie kolatalo gdzies po glowie ze to ty mowilas o tych tetrach do okien :-D:-D:-D musze sprawdzic. do tej pory mialam z poscieli zawsze fajne szmatki ale te nowe posciele to jzu nie te fajne czystobawelniane co dawniej. a duzo z tych specjalnych fajnych szmatek mi wlasnie M przetracil na jakies bzdety typu buty, smary, auta itp
 
louise - tetry takie do mycia to mam :-D . M z pracy często przynosi. Tzn. on je przynosi jak ma strój do prania, ale nigdy z nimi nie wraca. Na prawdę są rewelacyjne do szyb.
Ok to ja kupię z 15, bo jak wezmę do szpitala, to nie wiem, czy odzyskam.
Dzięki lenaDTR - dodałam sobie do zakładek. Jak będę miała kasę to zamówię ;-)
Oni ogólnie są bardzo tani;)I mają wszystko oryginalne;)
 
ja dzis popralam po Klaudii..sa jak nowe, bo czesc uzywalam do podwojnego pieluszkowania wylacznie....a tez duzo potrzebowalam...
pieluszkowalam do 4 m-ca ze wzgl na dysplazje stawu biodrowego(byla ulozona posladkowo)
 
reklama
a dzis robilam liste rzeczy ktorych mi brakuje- to tak- pampersy, majtki poporopdowe dla mnie, wanienka i posciel ..a i butelki
 
Do góry