reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - Lista potrzebnych rzeczy

Rozek odradzam latem. Za goraco.

A co do warsty wiecej moja zuza to obalila majac 3 miesiace chodzila na krotko. Ale byla z konca kwietnia teraz czerwiec wiec mlodsze dziecko bedzie. Ale trzeba obserwowac jak za duzo placze rozebrac sprawdzic moze goraco jest. Ale to same zakumacie:-)
 
reklama
Dobrze ze rodzimy na lato, mniejsza ilosc ciuszkow oznacza mniej skomplikowanych czynnosci ;-) na zime to juz dziecko bedzie mniej delikatne to bedzie mozna bardziej nim operowac ;-)

w sumie fajnie rodzic na lato ale łatwiej kupić rzeczy na zimę bo sie nie zastanawiasz tylko kupujesz wszystko z długim rękawem... :)


emotion
faktycznie Wszystko zależy od dziecka. Ja rozka na pewno nie kupie ale taki otulaczek. Moze sie przyda, wole byc ubezpieczona :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 56
a ja sobie nie wyobrazam pierwszych tygodni bez rozka a latem bedzie ciezko !! o siebie sie nie martwie bo ja sobie spokojnie radze z taka kruszynka ale reszta rodzinki niekoniecznie !!!
 
grzebyk lub szczoteczka z miękkim wlosiem - jesi dzidzia bedzie miala sporo wlosow to szczoteczka srednio sie sprawdza, lepiej grzebik z 'zabezpieczeniem' [np. tommee tippee - ma kuleczki na zakonczeniach i nie podrapiesz dziecka a sprawdzi sie w 100 %]
]

o tym mówiłaś grzebyku?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 56
o tym mówiłaś grzebyku?
tak o tym,
corka miala sporo wlosow, na roczek juz poza ramiona - i ten gzebyk swietnie sie sprawdzil.
ta fotka nie oddaje tak gestosci jej wlosow.

Nawet do wyczesania ciemieniuchy sie fajnie spawdzil, bo szczoteczka po prostu przez te wlosy nie miala szans dostac o glowki!
Zobacz załącznik 602552
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry