reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

Mała Mi - super,będziesz zachwycona (jeśłi dany ciuszek faktycznie jest w idealnym stanie) Ja w komisie dziecięcym (już się chwaliłam) kupiłam z tej samej serii ,ale pajacyk Kubusia Puchatka (Stan bardziej niz idealny, po metce nie widac ani jednego prania, hihi) Jest to takie milusie i przesłodkie..chociaż jak na używaną rzecz ja zaplacilam 39zl i to troche duzo..Ale ze mam bzika na punkcie Puchatka..no i męzuś zasponsorował..wiec..po prostu musiałam, małe szaleństwo. Zobaczysz jak dostaniesz ten ciuszek..cudo
 
reklama
JejQ dziewczeta Wy juz takie fajne ciuszki kupujecie .. a ja jeszcze nic .. jakos sie boje ::) .... ale cos czuje ze po jutrzejszym USG wpadne w szal ;D
 
Ja poczekam jeszcze troszke - na pewno do 7.06 kiedy mam nadziję dowiem sie jakiej płci jest mój "fikacz"

A kolor upatrzonego wózka i łóżeczka i tak będzie neutralny - ale a tymi zakupami poczekam do sierpnia lub września
 
Mała Mi pajacyk cudowny, po prostu słodycz, strasznie mi się spodobał i chyba sama bedę na taki polować, ale chyba później, jeszcze poczekam ;) Zazdroszczę że nie masz tej obawy o zapeszanie, ja tak jhak Moniqa jeszcze się boję ::)
 
Pierwsza rzecz kupiona!!!!
...taka malutka ...tyci tyci ale jest.....kupilysmy z mamą pierwsze ubranko dla dzidziusia....ahhh jaka to przyjemnośc..nie moge przestac sie gapic na to mikro body..heheheh
sama w nim słodycz.....
...i jak tak sobie patrze na ubranka dla dzieci to tak bardzo chcialabym miec już "bejbiotką" ze sobą.....


lalalalalala zakochała się :-)
 
Czarodziejka hehe rozumiem Cie w 100 % ... ja wczoraj wpadlam w amok i jak na zlosc nie bylo zadnych ciuszkow dla niemowlakow ( konkretnie skarpetki) ... zmartwilam sie bardzo i niepocieszona wrocilam do domQ ::) .. kupilam za to juz " wyprawke" a raczej zaprawke na pokoj Dawidka ;) i .... skarbonke ... swinke, oczywiscie niebieska ;D ;)
 
Kupilismy dzisiaj lozeczko :) .. 186 zł .. RadekII :) kolor teak ... narazie nie skaldamy.. najpierw pokoj przygotujemy , ale jak tylko bedzie wsio skonczone to napewno Wam pokaze :)
 
MoniczQo gratuluję udanego zakupu i zazdroszczę zaangazowania mężusia!! Ja też chcę łóżeczko Radek tylko model VII , ale też kolot teak ;) Ja dziś byłam z teściem w sklepie dla maluszków i teściu widząc jak się oglądam szczoteczki i grzebyczki kupił mi (synusiowi) zestaw szczotka+grzebień z BebeConfort, słodziutkie są w kolorze oczywiście blue ;D A poza tym to jestem podłamana postawą mojego męża, w ogóle nie pali się do robienia wyprawki dzidzi ani jakichkolwiek remontów pokoju, nic tylko przerażają go koszta, i gdyby mógł to chyba najtańsze by kupił wszystko :( Wkurza mnie to strasznie. Dziś znowu była awantura o wózek mimo że na wózek dała juz moja babcia, a i teściu powiedział że nieodołalnie on sponsoruje wózek, to mój chłop zamiast korzystać chce po komisach chodzić i uzywany kupować :( A ja doszłam do wniosku że jednak co jak co ale wózek chcę miec nowy!! Ekhh :(
Kochane doradźci mi jeszcze proszę który wózek byłby dla mnie lepszy (mieszkam prawie że w lesie, więc wertepki, zaspy śnieżne itp ;):
1. firmy Implast Volant 4 (bardzo mi się podoba ale martwi mnie czy przednie mniejsze kółka pokonają wertepy http://www.allegro.pl/item109880021_wozek_implast_volant_4_nowosc.html
2. firmy Implast Driver 4 XL http://www.allegro.pl/item110255200_wozek_implast_driver_4xl_gratisy.html
 
MoniQa gratuluje zakupu łóżeczka  ;D A ja ostatnio kupiłam śliczny błękitny jesienno zimowy kombinezonik dla Mariczki :) Jak zrobię zdjęcie to pokażę :) A mebelki bedziemy zamawiać najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu bo czeka sie na nie nawet do 6 tygodni... W okresie oczekiwania na mebelki będziemy malować i szykować do końca pokoik :)

Nadia bardzo mi przykro ale za bardzo nie znam tych wózeczków implasta tak więc nie pomogę... :( Jednal ja chyba bym na tereny mniej równe wybrała Implast Driver 4 XL... ze wzgledu właśnie na większe koła.
 
reklama
Nadia miałam podobne kółeczka przy wózeczku wprawdzie przy spacerówce ale przynajmniej mi się nie sprawowały najlepiej - najgorzej było w zimie (wiadomo jak nasze służby odśnieżają ) strasznie ciężko się pchało tak samo na większych wertepach - dlatego w tej chwili stawiam na duże i pompowane koła. :-*
 
Do góry