reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
cegła na scianie super dziewczyny. Ja moze tez kiedys bede miala wlasny kat narazie sie nie zapowiada i wynajmuje chyba ze w lotto wygram :-)

Lilija ja robilam zakupy w aptece Gemini i polecam i cenowo i dostawa wszystkk super. Ja zamowilam wlasnie te siateczkowe gacie i jestem zachwyconai juz nawet w nich chodze i musze wlasnie domowic z 2 opakowania :-)
Tez caly czas mysle o materacu i musze sie w koncu zdecydowac.

Ja juz mam ubranka poprane a wczoraj prasowalam czesc i mam juz spakowana torbe dla Michasia a swoja częściowo bo musze do pakować sztućce, kubek, talerz, kosmetyki i domowic wlasnie jeszcze te gacie siateczkowe i dopakowac biustonosze do karmienia - dziekuje Anney za zakup i do zobaczenia w czwartek, juz sie nie moge doczekac :-*

Hehe apropo tych gaci jeszcze to ja sie nimi zachwycam bo mam problem i one dla mnie sa ok bo duze i wygodne i przewiewne a ze nosze i tak duze podpaski to mi to idealnie pasuje. I ja musialam kupic xxl bo mniejsze za male.
Rozumiem za to Was dziewczyny ze Wam sa za duze i nie wygodne a ja duza wiec sie ciesze ze cos pasuje :-)
Podklady takie czasem uzywalam przy okresie na noc bo mi zostaly po poronieniu wiec tez one dla mnie wcale nie duze hehehe bo mam duza d... wiec wiecie akurat :-)
 
Ostatnia edycja:
Lucalew, talerze i sztucce??

Odnosnie gaci, fakt, ze troche luzniejsze niz bawelniane. Ale po porodzie ledwo nogami ruszam, wiec akurat latwiej wlozyc mi bylo.
 
wiecie co, a ja mam prblem z wkladkami.
oproc
z bawelnianych, nie moge zywac innych bo doslownie sie kisze. ja nei wiem, czy ja taka dziwna jestem, ale te siateczki sztuczne na wkladkach sprawiaja, ze mnie wsvystko piecze :(
s
zukam cienkich ale dlugic wkladek bawelnianych i cholera mam problem. moze wy znacie jakies?
 
No ja mam to samo. Dlatego gacie z siatki, bo te duze podklady dosc delikatnie sa.
W PL tylko Bella daje rade, bez zapachow i jakas oddychajaca. Z podpasek to jeszcze znosne byly always ale kupowanie we FR, silky cos tam. Wszystkie inne to masakra dla mnie.
 
Lunera a jak wszystko trzeba miec, papier toaletowy juz mam spakowane. Sztućce czasem pozycza zalezy jaki szpital ale lepiej miec swoje bo poloza obiad bez sztuccy i jedz palcami. Kubek to samo moze pozycza ale zalezy tez od szpitala. Talezyk biore bo jak zabieraja talerze to potem jak sie chce cos zjesc to nie ma na czym.

Anney nie pomoge niestety z wkladkami :-(
 
Ostatnia edycja:
Love, nie próbowałam. Muszę kupić. Używałaś ich?
Lunka, dlatego jak okres miałam to
Tylko
Tampony, bo bym zwariowała.
 
Anney nie używałam, moja mama używa podpaski tej firmy i mówi że są świetne.. Dlatego się zastanawiałam czy nie wypróbować ich po porodzie
 
reklama
Do góry