reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

reklama
zanag - ja biustonosz i koszule do karmienia wyprałam razem z ciuszkami dla małego. Tak na wszelki wypadek i przy okazji. Nie zaszkodzi na pewno.
 
oomamba - ja też mam akrylowy, coś takiego:
Duży KOC KOCYK - LUXURY PLUS - 110x140 cm MORA (4744447722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jestem zadowolona, Kuba jeździł pierwsze miesiące w wózku w takim.

A ja mam pytanie, która karuzela będzie lepsza? Fisher price z projektorem (czy to się w ogóle przydaje?) czy tiny love - bardzo podoba mi się opcja "rośnij ze mną", że później można jako radyjko traktować:

Fisher Price Karuzela Karuzelka z Misiami C0108 (4741385849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
TINY LOVE KARUZELA ROŚNIJ Z MUZYKĄ --- KURIER (4749021594) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o karuzele ja chce tiny love ale ta tzw turystyczna :-) możesz ją zabierać ze sobą i przyczepić do wózka czy fotelika i oczywiście nadaje się do łóżeczka. Jest sporo tańsza a wydaje mi się bardziej praktyczna
 
reklama
Do góry