reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

Ja mam 3/4 ubrań dla synka z nexta i mogę powiedzieć że jakość w 90% jest super. Kupuje je w większości na wyprzedaży bo w tedy najlepiej się opłaca. Oprócz tego polecam body z Lidla, jakość nie jest jakąś powalajaca ale za to gatunkowo bardzo fajna. Ubrania z F&F też jakościowo super :)

Już nie mogę doczekać się aż poznam płeć bo chciałabym kupić jakiś drobiazg :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wlasnie ostatnio widzialam w lidlu dwupak bodziakow za 15 zl i dwupak bluz welurowych za niecale 30 zl, były sliczne ale tylko dziewczece [emoji57]

 
reklama
Zgadzam się next też jest świetny, ale rzadko tam kupuje bo nie mamy z mężem karty kredytowej i zamawiałam raptem 2 razy z nexsta jak znajoma mi pożyczyła na chwile karte :)
czasem cos też kupie na allegro z next ale sprzedawcy strasznie zdzierają.

co do laktatora ja mam manualny z Mandeli, położne doradzały, i faktycznie super sprawa, ja mam taki Link do: Medela Laktator Harmony + Gratisy WWA 24H
i go gorąco polecam a ten elektryczny no cóż jak dla mnie badziewie, Koleżanka go miała jak pojechaliśmy na urlop i mi pożyczyła i koszmar, strasznie wolno ściągał i mało , ona nie karmiła piersią bo mówiła ze mała nie chce chwycić a tak sciagała z niego ze z ledwością miała 15ml. miała właśnie elektryczny z mandeli wiec testowałam na sobie i ja nie polecam
 
Zgadzam się next też jest świetny, ale rzadko tam kupuje bo nie mamy z mężem karty kredytowej i zamawiałam raptem 2 razy z nexsta jak znajoma mi pożyczyła na chwile karte :)
czasem cos też kupie na allegro z next ale sprzedawcy strasznie zdzierają.

co do laktatora ja mam manualny z Mandeli, położne doradzały, i faktycznie super sprawa, ja mam taki Link do: Medela Laktator Harmony + Gratisy WWA 24H
i go gorąco polecam a ten elektryczny no cóż jak dla mnie badziewie, Koleżanka go miała jak pojechaliśmy na urlop i mi pożyczyła i koszmar, strasznie wolno ściągał i mało , ona nie karmiła piersią bo mówiła ze mała nie chce chwycić a tak sciagała z niego ze z ledwością miała 15ml. miała właśnie elektryczny z mandeli wiec testowałam na sobie i ja nie polecam
O, nie widziałam wcześniej takiego laktatora. Rzeczywiście jeśli nie zamierzam zbyt wcześnie wracać do pracy to nie ma co inwestować w elektryczny :-)

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia no dokładnie, mi tym manualnym sciąganie zajmowało max 10 min a siedziałam na elektrycznym 10 min i dalej piersi pełne . a ten co podałam linka jest fajny bo fajna ma rączkę do sciągania bo widziałam ze sa też takie ala strzykawki ale to ręka się meczy , ja karmiłam córke 13 mc i byłam mega zadwolona, wiadomo nie sciagałam jakoś super często , na wyjścia jakieś ,czasem jak chciałam wypić %%, bądź na początku w nocy bo córka zamiast ssac w nocy to possała 2 min piers i zasypiała i za chwile znów płacz wiec sciagałam i dawałam z butelki ale potem załapała ze przy cycu się nie spi,
 
reklama
właśnie oglądam te rogale, jeszcze teraz śpi mi się ok, ale na późniejszy etap ciąży kupie sobie. Wyglądają fajnie.
 
Do góry