reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

reklama
Ja mam bon do 6 grudnia na 100. Zawsze tam kupuje ubrania dla małego. Był konkurs i wygrałam. Są tam też ubranka niemowlęce, tylko nie wiem czy na 56 czy na 62 kupować.

Ja będę kupowała 56 - jeśli chodzi o te pierwsze ubranka. Zresztą sama się szybko zorientujesz, że rozmiar rozmiarowi nierówny. Niby te same rozmiary a bardzo duża różnica w rzeczywistości.
Ja pamiętam, że te F&F były nieco większe.
 
Znam ten ból. Też się zatrzymałam że nie będę w różu córeczki ubierać, a 90% szafy ma teraz ten kolor. Ja nie znalazłam takiej neutralnej marki, bo jak już kolor jest ok, np. pomarańczowy to zawsze walna tekst albo rysunek jednoznacznie wskazujący na płeć. Choć ostatnio kupiłam w smaku paczkę bodziakow w dinozaury. Na upartego to wzór gender neutral.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
często w kaphalu :) ja już nie raz kupiłam Martynce ubranka z działu chłopięcego, one takie neutralne są, bardzo lubię ten sklep, wada jest drogi ale mają często jakieś fajne promo, mam go pod domem i często zaglądam ;)
Next ma też kolekcje unisex.
 
Ja jestem zakochana w ZARZE i 3/4 szafy córki to ciuchy od nich, Niektóre ceny wybijają w kosmos ale sa i rzeczy tańsze. Fakt faktem mam porównanie miedzy tańszym a droższym jeśli chodzi o sukienki, kupiłam córce 2 sukienki za jedna zapłaciłam 99zł a za druga 39zł i jak je chowałam bo były typowo na lato to ta za 99 zł wyglądała jak nowa a ta za 39zł było widać już spranie i ze była noszona. a obie podobnie noszone były. ale co nie zmienia faktu ze i tak ładnie wyglądała ta tańsza.
Ogólnie są grupy na FC gdzie ludzie sprzedają rzeczy z Zary za fajne pieniądze,
teraz mam córkę a jak się okaże teraz ze będzie chłopak to będę młodej szafe wyprzedawać bo ostatnio po zdjęciach młodej stwierdziłam ze ma mega mało rzeczy unisexs i nie chodzi o róż ale po prostu ma a to jakies kokardki, falbanki itp
 
reklama
Ja mam 3/4 ubrań dla synka z nexta i mogę powiedzieć że jakość w 90% jest super. Kupuje je w większości na wyprzedaży bo w tedy najlepiej się opłaca. Oprócz tego polecam body z Lidla, jakość nie jest jakąś powalajaca ale za to gatunkowo bardzo fajna. Ubrania z F&F też jakościowo super :)

Już nie mogę doczekać się aż poznam płeć bo chciałabym kupić jakiś drobiazg :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry