reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

co do laktatora ja mam manualny z Mandeli, położne doradzały, i faktycznie super sprawa, ja mam taki Link do: Medela Laktator Harmony + Gratisy WWA 24H

A miałaś porównanie z ręcznym z Aventu? ciekawa jestem właśnie jak oba wypadają w porównaniu. Ja z kolei używałam z Aventu i byłam zadowolona ale nie mam porównania z Medelą.

Link do: Szumiś Śpiący Maskotka miętowa

Kupujecie szumisia?
Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się Szumisie bardzo podobają, widziałam taką najprostszą wersję chyba sama główka taka płaska w sklepie za 86 zł. Drogie to ale wydaje się fajnym gadżetem :)
Generalnie nie jestem fanką kołysanek i dźwięków z telefonu. I nie dlatego że telefon zaszkodzi tylko chciałabym może używać gdy właśnie coś innego będzie grało lub szumiało :)

Wcześniej miałam taką karuzelę, której można było wyciągnąć pałąk a reszta wydawała fajne dźwięki - właśnie szumy, strawne melodyjki i delikatne ptaszki. To było też OK. Zresztą polecam tę karuzelę bardzo :)
Link do: Smily Play Karuzelka Słodkich Snów 0805 - Ceny i opinie
 
reklama
zylcia nie mam porównania bo tak mi doradziły położne i znajoma na oddziale bo koło 20 tyg wyladowałam w szpitalu na 2 dni bo szyjka się skracała i miałam zakładany pessar, i leżałam wtedy na położnictwie bo ginekologia nie miała miejsc i byłam na sali z dwoma mamusiami w tym jedna urodziła drugie dzieciątko i miała ze sobą z aventu laktator manulany i elektryczny i bardzo marudziła i mąż zjeździł pół sląska żeby kupić ten co ja miałam bo nigdzie w sklepie nie mieli na już ale wkoncu kupił i ona była bardzo zachwycona tym z mandeli po tych z aventu. połozna powiedziała ze te z mandeli sa lepsze wiec ja od razu zapisywałam nazwe i w domu zamawiałam.
 
Ja miałam i mam nadal Medelę swing i byłam bardzo zadowolona.
Kupiłam używaną i za jakiś czas pewnie odsprzedam dalej, bez dużej straty.
Tylko muszę sobie nowy przewodzik do niej dokupić, bo stary już się zrobił nieświeży i wolę nowy dla noworodka..
Ja mam jedną brodawkę wklęsłą, więc na pewno początkowo będę musiała odciagac pokarm z tej piersi, zanim dziecko się nie nauczy jej ssać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm ja mam ręczny tomie tipi i chyba użyłam go 2 razy ...... szybciej ze tak powiem doilam się sama :) byłam mleczna krówka tyle mleka więc 10 minut I butla cala, zobaczymy jak będzie tym razem. Narazie nie będę inwestować w elektryczy bo szkoda mi kasy,bo to drogi interes :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Avent bardzo skrzypiał. Jedna laska miała w szpitalu, ściągała mleko, pół szpitala słyszało hahaha
 
A ja wczoraj obejrzałam kilka wózków:) niby nie najmniejsze miasto, ale sklepów z wózkami jak na lekarstwo. Z mojej półki cenowej podobały mi się wózki Coto Baby Aprilia i Adamex Pajero Alu, ale ten pierwszy chyba bardziej. O dziwo, super lekko chodził i dobrze amrotyzuje.Ale muszę jeszcze sporo zobaczyć:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry