reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Ja bym wziela ta pierwsza bo na baterie jest ;) i ladniejsza moim zdaniem .... Fajne jest tez to, ze dziecko moze ja samo uruchomic
Akurat jak jest na baterie to minus, bo tych baterii wchodzi tam sporo i finansowo to drogo wyjdzie. My poprzednią mieliśmy na baterie i teraz jednak bedę szukać czegoś albo tylko na prąd, albo żeby można było i na prąd i na baterie.
 
reklama
Akurat jak jest na baterie to minus, bo tych baterii wchodzi tam sporo i finansowo to drogo wyjdzie. My poprzednią mieliśmy na baterie i teraz jednak bedę szukać czegoś albo tylko na prąd, albo żeby można było i na prąd i na baterie.
Ona jest i na prad i na baterie tak przynajmniej wyczytalam ;)
 
No my mielismy przy Filipie taka z pierwszego linku tylko w serii nie Cudowna Planeta a Tropikalny las. I mielismy ja na prad. Bylam mega zadowolona.
Pamietam ze wylicytowalam ja na allegro uzywana jak nowa. Maly dlugo korzystal a ja pozniej wstawilam ja na licytacje na allegro I sprzedałam ja drozej niz kupilam [emoji23][emoji23][emoji23]
Moj interes zycia.[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdobycze Jana odkupione od innej mamy :)
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    89,1 KB · Wyświetleń: 78
Ona jest i na prad i na baterie tak przynajmniej wyczytalam ;)
A to ok. :happy:

No my mielismy przy Filipie taka z pierwszego linku tylko w serii nie Cudowna Planeta a Tropikalny las. I mielismy ja na prad. Bylam mega zadowolona.
Pamietam ze wylicytowalam ja na allegro uzywana jak nowa. Maly dlugo korzystal a ja pozniej wstawilam ja na licytacje na allegro I sprzedałam ja drozej niz kupilam [emoji23][emoji23][emoji23]
Moj interes zycia.[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No fakt, że one się w cenie trzymają. Ja sprzedałam naszą za tą samą kwotę za którą kupiłam.
 
dla bateriowych wersji - ja taką mam z bright stars - polecam opcję zakupu akumlatorków i ładowarki - cały zakup szybko się zwraca tyle, że trzeba mieć ilość akumlatorków razy dwa bo zazwyczaj jak są potrzebne to akurat trzeba je ładować, przy opcji dwóch kompletów nie ma problemu;)
 
Pewnie zależy od zwyczaju wlasnie, u nas to całkowicie naturalne [emoji846] jak sami idziemy tez mamy zawsze info co mama chce dostać. Dodatkowo u męża w pracy koledzy zawsze zrzucają sie na prezent dla zony po porodzie, jakis karnet do spa czy cos podobnego, zeby o biednej wykończonej mamie tez ktoś pamiętał [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
fajnie! u nas by nie zadzialalo - musieliby sie pracownicy meza zrzucac a to byloby niezreczne. oni nie wpadna nawet na pomysl ze jak co roku robimy firmowa wigilie to wypadaloby dla szefa na jakis drobiazg sie zrzucic (bo ja wiem butelke wiskey chociaz).
za ro wsrod moich znajonych jest zwyczaj ze maz zonie za urodzenie dziecka kupuje prezent. to w teorii powinien byc pierscionek z brylantem.. bede czekala:)

w jakim banku otworzylas to konto? bo ja mam mbank i mozna tylko subkonto zalozyc do wlasnego konta i ona tak tylko "umownie" jest dla dziecka.
Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ostatnia edycja:
fajnie! u nas by nie zadzialalo - musieliby sie pracownicy meza zrzucac a to byloby niezreczne. oni nie wpadna nawet na pomysl ze jak co roku robimy firmowa wigilie to wypadaloby dla szefa na jakis drobiazg sie zrzucic (bo ja wiem butelke wiskey chociaz).
za ro wsrod moich znajonych jest zwyczaj ze maz zonie za urodzenie dziecka kupuje prezent. to w teorii powinien byc pierscionek z brylantem.. bede czekala:)

w jakim banku otworzylas to konto? bo ja mam mbank i mozna tylko subkonto zalozyc do wlasnego konta i ona tak tylko "umownie" jest dla dziecka.
Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Ja mam w Millenium, bo mam tam konto normalne i swoje oszczędnościowe, wiec po prostu otworzyłam kolejne oszczednosciowe z dzienna kapitalizacja odsetek [emoji846] przeglądałam rożne oferty, ale w większości banków musiałabym tez normalny rachunek otwierać do oszczędnościowego, zeby miec lepsze oprocentowanie, wiec tak mi sie najbardziej opłacało [emoji6]

Z tym pierścionkiem to tez jest u nas taka tradycja, zeby na pamiątkę był potem [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj rozmawiałam o tradycji "pierścionka" z mężem :)U nas też obowiązuje. Uprzedziłam Andree, że nie lubię nosić pierścionków, także ciekawe co wymyśli - o ile wymyśli ;)
 
reklama
Do góry