reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Kurcze, ile wy macie tych ubraaanek :o okazuje się, że jestem minimalistką. Większość mam na 52,62, kilka sztuk 68. Ubranka małego mieszczą się w 2 szufladach.

Mamy, jaki krem polecacie na buzię malucha? Czym zabezpieczyć skórę przed chłodami i mrozami zimowymi? :)
Link do: Sroka o....: Kremy na wietrzną pogodę :)

Hipp i babydream :)

Choć w ogólnej analizie napisała, że najlepiej jak krem jest bez dodatku wody :) (czyli babydream jest ok,ale mogloby być lepiej :) )
 
reklama
Kurcze, ile wy macie tych ubraaanek :o okazuje się, że jestem minimalistką. Większość mam na 52,62, kilka sztuk 68. Ubranka małego mieszczą się w 2 szufladach.

Mamy, jaki krem polecacie na buzię malucha? Czym zabezpieczyć skórę przed chłodami i mrozami zimowymi? :)
Ja na 68 jeszcze nawet nie zaczęłam kupować, bo nie wiem gdzie bym to wsadziła. Będę kupować jak się młody zbliży do tego rozmiaru. A co do ilości, to uwierz mi, że wcale tego tak dużo nie trzeba. po prostu czasami ciężko się oprzeć, a jak się ma jeszcze tony ubranek po innych dzieciach, to potem wychodzą takie nieprawdopodobne ilości.
 
Ja na 68 jeszcze nawet nie zaczęłam kupować, bo nie wiem gdzie bym to wsadziła. Będę kupować jak się młody zbliży do tego rozmiaru. A co do ilości, to uwierz mi, że wcale tego tak dużo nie trzeba. po prostu czasami ciężko się oprzeć, a jak się ma jeszcze tony ubranek po innych dzieciach, to potem wychodzą takie nieprawdopodobne ilości.

Ja na 68 w ogole nie kupuje [emoji846] ogłosiłam wszystkim, ze jak bedą przychodzić w odwiedki to maja wlasnie ubranka przynosić od rozmiaru 68 w gore [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na 68 w ogole nie kupuje [emoji846] ogłosiłam wszystkim, ze jak bedą przychodzić w odwiedki to maja wlasnie ubranka przynosić od rozmiaru 68 w gore [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
lisia! super pomysł:) wykorzystam.

Ja na 68 jeszcze nawet nie zaczęłam kupować, bo nie wiem gdzie bym to wsadziła. Będę kupować jak się młody zbliży do tego rozmiaru. A co do ilości, to uwierz mi, że wcale tego tak dużo nie trzeba. po prostu czasami ciężko się oprzeć, a jak się ma jeszcze tony ubranek po innych dzieciach, to potem wychodzą takie nieprawdopodobne ilości.

Ja na 68 mam dosłownie 8sztuk - na wszelki wypadek, gdyby mały rósł w oczach, albo gdybym musiała powierzyć opiekę tylko mężowi :)
 
Ja na 68 w ogole nie kupuje [emoji846] ogłosiłam wszystkim, ze jak bedą przychodzić w odwiedki to maja wlasnie ubranka przynosić od rozmiaru 68 w gore [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
tez na to wpadlam...tylko ja bym musiala 74 oglosic...ale czy wiadomo na jaka pore roku wtedy trafie? poki co oglosilam ze bardzo prosze ubranek nie przynosic. prosze o kosmetyki i pieluchy a dla tych co pragna kupic cos na pamiatke proponuje album albo karuzelke albo mate edukacyjna... zrobilam cala liste prezenowa:)
mysle ze od rodziny meza dostane glownie jakies niewielkie kwoty pieniezne i one pojda na subkonto Zosi.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ja na 68 w ogole nie kupuje [emoji846] ogłosiłam wszystkim, ze jak bedą przychodzić w odwiedki to maja wlasnie ubranka przynosić od rozmiaru 68 w gore [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To ja odwrotnie. Mnie się naprawdę mało co podoba z ubranek, a te wszystkie które mam po starszym były też po innych dzieciach, w związku z tym rzadko które było w moim guście. Dlatego teraz jak kupuję, to tylko po to, żeby mieć dla małego coś co mi się bardzo podoba. Przy starszym było masę wydatków takich jak wózek, łóżeczko itd., więc machnęłam ręką na ubranka i ograniczyłam się do tych, które dostałam, bo jak to mówią: darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :happy:
 
tez na to wpadlam...tylko ja bym musiala 74 oglosic...ale czy wiadomo na jaka pore roku wtedy trafie? poki co oglosilam ze bardzo prosze ubranek nie przynosic. prosze o kosmetyki i pieluchy a dla tych co pragna kupic cos na pamiatke proponuje album albo karuzelke albo mate edukacyjna... zrobilam cala liste prezenowa:)
mysle ze od rodziny meza dostane glownie jakies niewielkie kwoty pieniezne i one pojda na subkonto Zosi.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Z tym subkontem to super pomysł jest [emoji846] ja tez wczoraj założyłam konto oszczędnościowe dla Mikosia i zleciłam przelew stały co miesiąc. Cała kasę, która bedzie dostawał na chrzciny, komunie czy urodziny do pewnego wieku bedziemy tez tam wpłacać [emoji846] jak sie troche uzbiera mamy zamiar tym obracać czyli jakieś lokaty, obligacje i złoto, bo to ostatnie nigdy nie traci wartości i inflacja tego nie sięgnie [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A myslalam, ze tylko my rozmawialismy o koncie dla malej ;) luby wyskoczyl ze moglibysmy co miesiac odkladac chociazby 100zl i i tak by sie cos uzbieralo a ja na to, ze mozemy jeszcze wplacac to co dostanie z jakiejs tam okazji od dziadkow ;)
Co do ubranek ja mam wszystko nowe bo sami chlopcy w rodzinie to raz a dwa moja mama stwierdzila, ze jej wnuczka ma byc ladnie ubrana w efekcie zrobilam liste ktora i tak zakupy przerosly .... Ostatnio na przyklad kupilam body bez rekawow bo stwierdzilam, ze moga sie przydac do spania pod spiochy a u nas cieplutko w mieszkaniu jest ;)

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja na 68 w ogole nie kupuje [emoji846] ogłosiłam wszystkim, ze jak bedą przychodzić w odwiedki to maja wlasnie ubranka przynosić od rozmiaru 68 w gore [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym nie potrafila tak powiedziec. U nas nie ma takich zwyczajów. Jak ktoś chce niech coś przyniesie, ale ja nikomu się nie narzucam ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry