reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla maluszka

Ja właśnie dzisiaj dokonałam zakupu wózka. Jestem cała szczęśliwa ;D ;DKupiliśmy emaljungę clasic z kolekcji 2005 w kolorze royal mint. Jest to wózek na dużych pompowanych kołach, ze spacerówka. Jedyną wadą wózka jest to, że jest trochę cięzki. No i niestety cena ja zapłaciłam 2390 złtzn dokładnie dziadkowie nam go zasponsorowali ;D
Polecam sklep w Warszawie na ulicy Dźwigowej 51, tel6663708 mają niższe ceny i można wynegocjować rabaty przy płatnosci gotówką.
 
reklama
Cześć wszystkim!!! Jeśli chodzi o wybór wózka,mój wybór padł na Tako-Julia. Przetrząsnęłam już tyle stron internetowych ,że szok. Miałam niezły mętlik w głowie. Najpierw w oko wpadł nam nowy model Graco Quatro Deluxe - ale pomijając cenę jest mało praktyczny,do wyboru tylko 3 kolory,brak dodatków typu torba,folia przeciwdeszczowa. Za wszystko trzeba extra płacić.No i bardzo ważna dla mnie rzecz-brak przekładanej rączki :( Aż natknęłam się w sklepie na Tako- ma wszystko czego szukałam we wózku,do tego przystępna cena i ok.10 kolorów do wyboru ;D Oto przykładowe zdjęcie:
normal_PICT0329.jpg
 
Dziewczyny napiszcie cos więcej o tej butelce Habermanna bo ja przeczytałam,że jest ona przezmnaczona do karmienidzieci z rozszczepem podniebienia??Pozdrawiam
 
Z butelka Habermana spotkałam siępo raz pierwszy w filmie pt." Zaklinaczka dzieci" tam Tracy Hogg polecała ją mamą, które chciały karmić piersią ale od czasu do czasu zastępować się butelką ( praca, wyjście wieczorem itp.) oraz dla dzieci cierpiących na refluks. Karmienie tą butelką jest najbardziej zblirzone do karmienia piersią, dziecko nie zasysa powietrza, a mleko nie wycieka samoistnie ze smoczka (tylko podczas ssania) co nie powoduje zachłyśnięcia się nadmiarem mleka.

Ja postanowiłam kupić ze względu na to, że córcie dosyć szybko przestałam karmić piersią (2 miesiące), i miałam z nią duże problemy z ulewaniem pokarmów. Teraz nie zamierzam tak szybko się poddawać z tym karmieniem :laugh:, jestem już dużo bardziej przygotowana psychicznie na to, że małe albo śpi albo wisi przy cycu. Za pierwszym razem myślałam, że karmienie trwa 15-20 minut i już teraz wiem że na początku trwa ono blisko godziny za nim wszystko się nie unormuje ;).
 
Wlaściwie Danusia wszystko napisała:) Ta butelka naśladuje funkcjonowanie piersi kobiecej - jak dziecko ssie, to mleko leci, jak przestaje, to nie leci. W zwykłych butelkach leci ciurkiem, zmuszając malucha do połykania. W efekcie dziecko połyka powietrze, a na dodatek oducza się jedzenia z piersi. Kupienie jej ma sens, o ile matka chce karmić piersią, a raczej mlekiem ze swojej piersi. Ja na przykład zaraz po macierzyńskim wracam do pracy, a przedtem też na pewno będę zostawiała córeczkę z męzem, a sama gdzieś leciała:) Wtedy on podgrzeje moje mleko i da córci.
 
Dzięki za informacje. Byłam w Clineczce dzisiaj i widziałam tą butelkę pytałam srzedawczynię o jakieś szczegóły, ale ona powiedziła mi tylko,że jest dla wczśniaczków lub dzieci z rozszczepem podniebienia. Nie kupiłam jej, ale teraz widzę że raczej zakupię
 
Witam wszystkich, jestem tutaj pierwszy raz, ale widze, bratnie dusze........ Jaki wózek kupic. Nastawilismy sie juz z mężem na Mikrua, ale niestety nigdzie nie moge znaleść opini na jego temat :-[ :-[. Moze coś wiecie - ukryte wady itp... Wielkie dzieki
Jeśli chodzi o wózki TAKO, koleżanka zakupiła 4 miesiące temu i jest bardzo zadwolona. Pozdrawiam  :)
 
reklama
Do góry