reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

zaciszny zakątek ok??? ale na dluższą metę ma się dosyć,gdy się wie o istnieniu fajnych rzeczy a nie można sobie na nie pozwolić...bo mieszka się za daleko, a wyjazd nie zawsze wypala :( pocieszam się tym co mam w zasięgu "ręki" ;)
 
reklama
my dzisiaj kupilismy butelke i smoczek.....butelka tez ze smoczkiem naturalnie ;) a na dodatek z grzechotka :D
jak zrobie fotke to wkleje, najchetniej bym siedziala i sie tym bawila caly czas hehe ;D
 
no to sie pochwale ;D
to jest butelka co ma zatyczke z grzechotka:
difrax.jpg

a tutaj smoczek, ktory juz sobie chyba pol roku temu upatrzylam ;D
difrax1.jpg


dowiedzialam sie tez, ze mama sprawila mi podklad do przewijania, czeka zapakowany, a pod koniec kwietnia przyjedzie :) powoli kompletuje sie nam wyprawka :D
 
Agatatje:fajowo- odlotowe gadżety... Jestem ciekawa czy tu u nas w kraju dostać można coś podobnego?? pytam bo nie rozglądałam się jeszcze za takimi milusimi rzeczami
 
A propos wyprawki dla Maluszka i butelek, to chyba zaczynam schizować, bo w nocy obudziłam się z wielkim problemem, którą buteleczkę kupić: Canpol-u, Avent-u, czy Nuk-a ;D
 
ta butelka i smoczek sa firmy Difrax, zdaje sie ze holenderskiej.
kiedys wpadl mi w rece ich katalog i strasznie mi sie te rzeczy spodobaly, ale jak sie okazalo tylko jedna siec sklepow w Antwerpii sprzedaje difraxy. Smoczek tez chcialam w takie "moro" jak butelka, ale nie mieli.
ogolnie mysle, ze w Polsce da sie pelno fajnych rzeczy kupic i przewaznie te same firmy co tutaj.
co prawda np. wozek Quinny jest u nas sporo tanszy!
 
Kasia De ja kupuję zdecydowanie NUK, ta antykolkową- super recenzje, a Avent kupuję laktator i tam są w komplecie 2 butelki więc tylko dokupić antykolkowe smoczki i juz bedą 3 buteleczki :)

Agatatje, naturalnie piękna butelka ale chciałam zapytac jak radzisz sobie z językiem, bo domyślam się że trudno było nauczyć się tak nietypowego języka ???
 
reklama
Agatatje swietna ta buteleczka. Taka nietypowa. I smoczek tez super. Moze kaze rodzince popatrz i Cie skopiuje w zakupach :)
Przy okazji widze, ze u ciebie postanowione, ze bedzie Quinny. Wprawdzie nie wiem czy bierzesz pod uwage rzeczy z drugiej reki i czy cie to zainteresuje ale na belgijskim ebay mozna bardzo czesto trafic na gondolki od quinny. Sa malo uzywane (bo dlugo w nich dzieciaczki nie jezdza)wiec czesto prawie jak nowe i ceny poczatkowe sa niskie bo od 25euro. Z tego co widze to schodza roznie bo miedzy 30 a 90 (w zaleznosci od ilosci kandydatow ale to i tak polowa normalnej ceny) - no i z kolorem trzeba miec szczescie (jesli sie akurat jakis ma w glowie) ale moze warto spojrzec.
 
Do góry