reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla Maluszka- rady i porady

aisak -gartuluje zakupu przydatna rzecz:)

aaa19-wlasnie dzis bylam w tesco i byl przeceniony ten kombinezon na 26 zł:szok:i juz mialam go w rece ale pomyslalam ze zdaze chyba powiem M jak bedzie wracał z pracy zeby go wział!!!!cena sssuper a kombinezon boski jaki rozm wzielas 0 ?
 
reklama
Pchełka może cena wydaje się wysoka, ale to masywne drewniane łóżko
a jak sie weźmie pod uwagę okres uzytkowania - długość 180cm starczy co najmniej na 10 lat, nawet ja się mieszczę, ale mi nie wygodnie - to ta cena wypada dużo korzystniej niż ceny łóżeczek niemowlęcych, z których korzysta się góra 2 lata.

aisak udany zakup, gratuluję:tak:


Phelania
to już tesco takie przeceny zrobiło?
Kurcze, może się jeszcze skuszę, chociaż zakładałam że takiego cieplejszego kombinezoniku nie muszę mieć na 20 kwietnia
ogladałam go w wersji unisex - kremowo-bezowe paski




ja polecam pokrowce na przewijak z ikei (2 szt) i dwuwarstowy kocyk bawełniany (materiał jak w koszulkach)
wyprałam już i w szoku jestem, ze nic się nie powyciągało, zwykle jak sa dwie warstwy bawełny, to kazda w swoją stronę się lekko zbiega i kocyk robi się taki nierówny

GULLUNGE Pokrycie - IKEA
VANDRING SKOG Koc - IKEA
 
Nef- tak juz sie zaczynaja w tesco ,mysle ze przed weekendem mozna sie jeszcze przejechac tzn piatek? bo wykupia w sobote w niedziele...a co jest najlepsze Moj M jak wracał z pracy o 4 rano to sie przejechał i juz nic nie bylo...moze to był znak bo ja mam poród na 15 kwietnia;) wiec moze byc juz cieplutko:zawstydzona/y::szok:
 
Phel To jest na 56 cm :tak: A inne rzeczy też po atrakcyjnych cenach mam z Tesco, super mają tam ubranka! Zupełnie się nie spodziewałam!!
Nef Mnie to te kocyki jakoś nie przekonują..mam jedno z tesco na razie taki super milusi i mięciutki no ale nie wyprany jak dotąd :-) Ja mam termin na poczatek kwietnia a z pogoda na wiosne jest różnie więc warto mieć :tak:
 
Ostatnia edycja:
aaa19 no właśnie ten z tesco po praniu jest taki nierówny, a ikeowski super - kompletnie nic się nie zmienił.

Ja nastawiam sie na takie bawełniane kocyki ze względu na porę roku, już będzie ciplutko i wolę taki cienki oddychający, zwłaszcza, że się przyda też do opatulania. Takie cieplejsze z microfibry mam po Gosi.
 
Boziu ja kupiłam w weekend w H&M takie dwa kompleciki:
Product Detail | H&M PL
Product Detail | H&M PL

Do tego kilka par skarpetek i czapeczki cieniutkie .. i co? I stwierdziłam, ze już wszystko mam :p

Kombinezonik kupiłam w 5,10,15 jakiś czas temu, bo po Antku mam same zimowe. Może kupie jeszcze jakieś bodziaki, bo te co mam z zakładkami na ramionach są strasznie porozciągane... i koniec.

Większe rzeczy będę kupować na bieżąco, bo nie wiadomo jak z pogodą. Mnóstwo widziałam w sklepach przecenionych T-shirtów dla takich maluchów - rozm 62,68.. Niektóre nawet po 5 zł!! Nie skusiłam się jednak, bo nasze dzieci pewnie w lato siedzieć nie będą, a jak im się ma zawijać koszulka pod plecami gdy będą leżeć to ja dziękuje.

Dla siebie rzeczy też już mam :).. no prócz kapci :p
 
Smile_-zaj*****e te ciuszki z H&M czeka mnie wyprawa do sklepów:) :-Dniby mam po Alanku rzeczy ale to mojej siostry i nie które sa w w stanie małourodziwym:-Dczekam jeszcze na paczke od tej "lali"co jej pożyczylam rzeczy:wściekła/y:mam nadzieje ze wysle ,umawialam sie z nia na luty:cool2:
 
reklama
Do góry