reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla Maluszka- rady i porady

reklama
Felidae ale cenę ma ta nakładka:szok:

u mnie ta samą funkcję spełniał przewijak, taki sztywny z CEBY, pokryty folią pcv, lekko profilowany po bokach, montuje się w nim takie specjalne kołeczki - blokady, żeby nie miał mozliwości zsunąć się z łóżka
CEBA Nadstawka przewijak usztywniany na łóżeczko (2923155490) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
mam wzór niebieski jeżyk (na białym tle) - jest śliczny:tak:

czasami te przewijaki sa dwukolorowe - mają łączenie - odradzam coś takiego, bo mi się na łączeniu dziura zrobiła

Na przewijak polecam prześcieradełka z gumką, albo takie co wcześniej wklejałam z ikei (mają zakładki)
poprzednio korzystałam z pieluch flanelowych i niby się sprawdzało, ale było w sumie mało wygodne, bo jeździły mi po przewijaku... ale Gosia była bardzo spokojna przy zabiegach i bardzo długo korzystałam z przewijaka, chyba ponad pół roku.

Za to moja kuzynka kładła dziecko na gołej ceracie i ta mała wiecznie jej siku robiła... zimne, nieprzyjemne...:baffled: odradzam takie pomysły (piszę tylko z powody tej kuzynki);-)



Tasia ja miałam taki przybornik, trzymałam w nim jakieś kremy, nożyczki
miałam też obok łóżeczka szafkę nocną a na niej tzw. tackę niemowlaka (termin ze SR:-D) a tam najpotrzebniejsze kosmetyki... teraz muszę coś innego wymyśleć, bo moja 2-latka rozniesie to w pył
 
oo ja mam taki przewijak jak Nef pokazała. Mam zielony chyba z jakąś kaczuszką jak dobrze pamiętam. Przykrywałam go prześcieradłem z gumką.
U mnie się sprawdził.
 
hej dziewczyny :-)

i my też kupujemy taki przewijak, mam już pokrowce z gumką do niego (takie prześcieradełka, dobre też do wózka).
pscolko pomysl z szafka nad lóżeczkiem bardzo fajny :happy: ja niestety mikrusek jestem więc bym miała problem siegnąć ;-).

jak sobie tak policze ile tego wszystkiego jeszcze... ech...
 
reklama
ooo ja taki przewijak dostałam od koleżanki.

Nef właśnie któraś o tym przyborniku pisała już i też mi się spodobał. Pewnie to Ty pisałaś:-)
 
Do góry