reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - co powinna kupić mamusia dla siebie i dzidziusia?

reklama
uff, dokopałam się dzisiaj do materacyka z łóżeczka i ze strachem go rozpakowałam po opowieściach z robakami ;-). Na szczęście z materacykiem wszystko ok i odpada mi wydatek więc skupię się na ładnych ochraniaczach i nowych prześcieradełkach :tak:
 
Ja mam trochę 56 aczkolwiek wszyscy mnie straszą, że to na tydzień. Czasami kupiłam też 62 a po przyłożeniu okazało się, że to 56 jak nic. Co firma inna rozmiarówka. Ciekawe jak to będzie, bo my z mężem wysocy, mała niby o tydzień mniejsza niż powinna wciąż (do 22tc była w terminie), ale gin mówi, że ma mały obwód brzuszka i główki, ale długą kość udową, więc może być szczupła a długa...

Katka też jestem ciekawa, która pierwsza się rozpakuje :-) Ja już żyję w stresie, bo u mnie w najbliższej rodzinie to szły porody 32-36tc. Mam nadzieję, że będę pierwsza, która przekroczy 37my :-)

A teraz to szok, że są nawet rozmiary 44! Moja kuzynka urodziła w listopadzie w 32tc, więc tylko 44 wchodziło w grę (jak dla lalki). Młody ma teraz pół roku a ona dopiero 62 zaczyna mu kupować :-)
 
Chrześniak urodził się w październiku z wagą 3900g więc całkiem spory i 56 nosił przez dobry miesiąc. rozm 62 nosił przez ok 2 mies do końca stycznia, przez 68 i 74 praktycznie przeleciał nawet nie wiem kiedy bo na koniec marca już była kwestia żeby 80 kupować :)) Także różnie to wygląda. Nasza też ma długą kość udową, tak z tydzień większą niż pozostałe części ciała. No zobaczymy jak to się zakończy bo my raczej niewysocy (164 i 182) :D
 
182 to niewysoki facet? Bez przesady.. Powiedziałabym, że Ty jesteś średnią kobietą, a faceta masz wysokiego.
Ja mam sporo 56, nawet 50 się znajdą i pewnie się przydadzą, bo już widzę, że Adaś zwalnia ze wzrostem i tak pewnie będzie już do końca
 
Dla mnie wysoki facet to od 190 gdyż ja mam 173. Także zależy jak wysoko głowę zadzierasz ;) mój m ma 183 cm

Mój Aru chodził miesiąc w 56 a urodził się 3850 i długość 56 właśnie. Dużo zależy od rozmiarówki
 
Moj mlodszy z kolei w ogole nie nosil 56, bo urodzil sie z 61 cm.
Ten trzeci ma krotsze kosci udowe, wiec pewnie taki dlugi nie bedzie. Chociaz wlasciwie wiadomo to?

Jagodka, po czym wnioskujesz, ze maly przyhamowal teraz z rosnieciem?
 
reklama
Po tym, że już jest tydzień do tyłu przy niektórych pomiarach. Nie dziwi mnie to wcale. Z resztą wolałabym dziecko z głową podobną do Klaudii, bo boję się, że mnie porozrywa;-)
 
Do góry