reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka 2011 - co warto mieć, co odpuścić, co zabrać do szpitala

reklama
najlepiej każda powinna udać się do swojego szpitala po listę rzeczy :) bo moze się zamieszanie zrobić bo jedna musi miec ubranka inna nie, jedna musi pieluchy inna nie i taki zamęt by się zrobił

ariska - ja chodzę na SR właśnie do szpitala, gdzie będę rodzić i połozna nam mówiła, że u nas niestety trzeba mieć wszystko (oprócz spirytusiku do pepuszka). Ale co szpital to obyczaj :-)
 
Ja zrobię wszystko aby się dać radę ogolić przed porodem, nie chce żeby mnie one goliły...

chociaż fakt już teraz mam trudności i golę się na razie tylko przed wizytą u gina
Ja mam tak samo, że co 3 tygodnie przed wizytą tylko, bo nie daje rady czesciej, ale cóż taki urok ciąży:-)

co do pieluch - my tez uzywalismy tych amerykanskich huggiesów tak jak b_iala, bo wszystkie inne nie sprawdzaly nam sie ze wzgledu na Majki wrazliwa skore. To prawda, ze dolar byl sporo tanszy... :)

Zrób sobie suwaczek Asiu:
Zajrzyj na stone suwaczków i skopiuj link do forum, potem wejdź na swój profil i na Panel kontrolny, tam wstaw link i weź podgląd, powinien u góry wyskoczyc suwaczek, jak nie wyskoczy znaczy, że zły link wzięłam, cofnij sie na suwaczek i skopiuj nastepny i tak do skutku... jak wyskoczy to wtedy zapisz:-)
 
Ostatnia edycja:
ile podkładów poporodowych czy podpasek szykujecie sobie?
ja mam 5 takich wielkich podkładów ale że jestem drobna to nie dokupuje juz takich tylko kupie grube podpaski, a do przytrzymania majtki poporodowe jednorazowe
 
ile podkładów poporodowych czy podpasek szykujecie sobie?
ja mam 5 takich wielkich podkładów ale że jestem drobna to nie dokupuje juz takich tylko kupie grube podpaski, a do przytrzymania majtki poporodowe jednorazowe

ja kupiłam 3 paczki podkładów poporodowych (30 szt) i majtki siateczkowe wielorazowe. Jak czegoś zabraknie to wyslę męża do sklepu:-)
 
to ja się chyba jeszcze zaopatrze w 5 sztuk tych podkładów.
hmm jak będę szła do położnych do przyszpitalnej poradni ginekolog po skierowanie na badania to sie ich wypytam co musze miec do szpitala bede lepiej wiedziec co i jak
 
Ja też miałam 30szt tych podkładów i paczkę podpasek,bo poźniej już mniej leciało ze tak to ujmę,po porodzie przychodzi lek i naciska brzuch(sprawdzają czy macica się obkurcza_)a jak naciska to wiadomo ze leci.
Ja bym samych podpasek nie ryzykowala bo bym się ''utopiła",a podklady szersze,dłuższe większy komfort.
 
to tyle samo trzeba miec chyba tych majtek poporodowych co wkładów? juz sama nie wiem dla mnie to czary mary szczerze mówiąc, nie wiem co i jak, co z czym:/ ehh
 
reklama
a ja podkładów miałam tylko jedna paczke .. i starczyło mi bo okazało sie ze bedzie cc , a po cc jak wyczyszcza to tak naprawde zwykłe podpaski te najmocniejsze wystarcza ... majtek miałam tylko na pobyt w szpitalu ( 3 op.. po 5 sztuk... ale zuzyłam tylko 2 wiec jedno sprzedałam na allegro:) no i jako gratis dozuciłam te co mi zostały z poprzedniego opakowania... 2 dni w klinice byłam wiec tak naprawde nie miałam kiedy zurzyc ...a w domku to w swoich smigałam :)
 
Do góry