reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

Ja właśnie wróciłam z usg.
Trafiłam na właściciela kliniki. No jak słowo daję takiego konowała to ja w swoim życiu jeszcze nie widziałam!:wściekła/y::wściekła/y:
Zrobienie mi usg zajęło mu jakieś 3 minuty!!!:wściekła/y:
Byłam ze skierowaniem - podejrzenie złamanego/pękniętego żebra, ostry ból w łuku żebrowym lewym. No kur**** szanowny pan konował nawet nie sprawdził nic na lewo od pępka!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie mówiąc o stanie dziecka. Jest tu rączka, tu dupka, serdzuszko bije i dziękuję. Koniec badania! No ja nie mogę!!:wściekła/y::wściekła/y:
Idę po weekendzie gdzie indziej. Ale panu nie popuszczę! Tak go obsmaruje na forum, że mu w pięty pójdzie!!!!

Ale zła jestem!!!!!!!!! uhhhhh:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Ja właśnie wróciłam z usg.
Trafiłam na właściciela kliniki. No jak słowo daję takiego konowała to ja w swoim życiu jeszcze nie widziałam!:wściekła/y::wściekła/y:
Zrobienie mi usg zajęło mu jakieś 3 minuty!!!:wściekła/y:
Byłam ze skierowaniem - podejrzenie złamanego/pękniętego żebra, ostry ból w łuku żebrowym lewym. No kur**** szanowny pan konował nawet nie sprawdził nic na lewo od pępka!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie mówiąc o stanie dziecka. Jest tu rączka, tu dupka, serdzuszko bije i dziękuję. Koniec badania! No ja nie mogę!!:wściekła/y::wściekła/y:
Idę po weekendzie gdzie indziej. Ale panu nie popuszczę! Tak go obsmaruje na forum, że mu w pięty pójdzie!!!!

Ale zła jestem!!!!!!!!! uhhhhh:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wiem co czujesz bo parę dni temu pisałam o moim USG :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Też myślałam że się na tego doktorka z pięściami rzucę :angry::crazy::wściekła/y:
 
agusia, ja również wystawiłabym mu opinię na stronce o znanych lekarzach, a co!

nie wiem skąd u mnie to cholerstwo, bo ani na basen nie chodziłam, ani do jeziora nie właziłam... lekarka mówi, że złapać to świństwo można bardzo łatwo i w wielu miejscach, a że podczas ciąży śluzówka i organizm bardziej podatne, to się szybko rozgościło; najbardziej się boję, że teraz na sam koniec ciąży muszę się nałykać tyle tabletek, bo i ten cordafen, i antybiotyk; byle maleństwu nie zaszkodziło kurcze...

a dziś widziałam kruszynę na usg i pierwszy raz wyszło, że wcale nie jest taka dorodna jak mówiono dotychczas (co tylko pogłębia moje obawy co do leków); waży niecałe 2500 i dr sam stwierdził że lepiej by dla niej było, żeby jeszcze troszkę posiedziała w brzuchu i się "podtuczyla";
za to serduszko, narządy wewnętrzne ok; nie chciała pokazać twarzyczki, przytulala się do mamy i jeszcze rączkę na twarzy trzymała (i mocno spala);
i za nic nie chciała się odwrócić;-)
 
Witaj Andariel, nie stresuj się tak bardzo .... choć łatwo powiedzieć. Przechodziłam przez to w 24 tc. Wykryto paciorkowca :baffled:. Ponoć ok. 30% kobiet w ciąży ta bakteria dopada. Dobrze, że o niej wiesz to można w porę zareagować. Ja stosowałam przez 7 dni antybiotyk, też byłam niepocieszona i bałam się o córcię, ale wybiera się mniejsze zło, więc zastosowałam się do zaleceń gina i przeszło, w czwartek odebrałam 2 kontrolny wynik z wymazu czy oby w 35 tc nic nie wróciło i jest ok. Będzie dobrze :tak: dzidzi nie zaszkodzi, zaufaj lekarzowi, wie co przepisuje.
 
Ja będę miała wyniki najprawdopodobniej w poniedziałek.Mam nadzieję, że żadne cholerstwo mi nie wyjdzie! Co miesiąc biorę profilaktycznie Lacibios Femina i nie korzystam z basenów i jezior, więc mam cichą nadzieję, że wszystko będzie ok. Życie pokaże...

Andriel, nie martw się o dzidzię. Na pewno jeszcze podrośnie. Ja jak się urodziłam ważyłam 2700, czego teraz po mnie nie widać:-D Trzeba też wziąć pod uwagę omylność sprzętu i zrobić poprawkę co do wymiarów. Tak na prawdę, to dopiero po urodzeniu mamy prawdziwe wymiary, często różne od tych, które miały rzekomo być...
 
witaj Kasiu i dzięki za słowa pocieszenia! nigdy nie miałam nic takiego, więc jestem okropnie zaskoczona i stąd obawy; ale już mi lepiej po tym, co napisałaś:tak: a pamiętasz jaki antybiotyk brałaś? bo ja mam augmentin, też przez 7 dni do stosowania;

Kinia - dzięki, wiem że ta waga z usg zakłada nawet do pół kg błędu, ale jak dotąd zawsze wychodziło więcej niż na wiek ciąży, a tym razem wyszło przy dolnej granicy; i już sobie wykombinowałam, że to przez te leki...
 
witam sie po wizycie i usg...

w sumie wsio OK - 03.08.09r. mam sie stawic na OPC na planowana cesarke...

usg... no tu sie dziwilam... 2 tygodnie mala miala 3220g a teraz.... 3200g:szok::szok::szok:
mam wiec gdzies ich pomiary - spora dziewczynka (doktor twierdzi ze na 1000%) czy drobniutka byle zdrowa byla i sama oddychala :tak::tak::tak:
a rodzic doktor mi juz pozwolil :tak::tak::tak:
nastepna wizyta... 6 tygodni po porodzie :-);-):tak:
 
reklama
witaj Kasiu i dzięki za słowa pocieszenia! nigdy nie miałam nic takiego, więc jestem okropnie zaskoczona i stąd obawy; ale już mi lepiej po tym, co napisałaś:tak: a pamiętasz jaki antybiotyk brałaś? bo ja mam augmentin, też przez 7 dni do stosowania;

Kinia - dzięki, wiem że ta waga z usg zakłada nawet do pół kg błędu, ale jak dotąd zawsze wychodziło więcej niż na wiek ciąży, a tym razem wyszło przy dolnej granicy; i już sobie wykombinowałam, że to przez te leki...

Andariel ja stosowałam dalacin w kremie, okropny w aplikacji :baffled: w rezultacie kremu starczyło na 5 dni :eek: ale jakoś zadziałał :laugh2:


Rubi cieszę się że wszysko ok po usg, mam nadzieję w poniedziałek też będę mogła tak napisać :tak: . Widzę że tak czy inaczej Twoja dzidzia ma ponad 3000g to super, mam cichą nadzieję że mój szkrab dobije chociaż do 2700g
 
Ostatnia edycja:
Do góry