reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

reklama
Ja po wizycie melduję się, że mały wstawił się na dole tam gdzie trzeba :-) to chyba czułam tydzień temu jak miałam te skurcze w nocy i bulgotanie :))
szyjka gładka i gotowa :szok:
Gin powiedział że może się zacząć w każdej chwili, ale kazał małemu jeszcze tydzień posiedzieć, życzył powodzenia no i tyle :))
Mały waży 2900 :)) kolos jeden :-D
poza tym wszystko w normie chyba :)) jeju to już tuż tuż :szok::-D
 
Ja po wizycie melduję się, że mały wstawił się na dole tam gdzie trzeba :-) to chyba czułam tydzień temu jak miałam te skurcze w nocy i bulgotanie :))
szyjka gładka i gotowa :szok:
Gin powiedział że może się zacząć w każdej chwili, ale kazał małemu jeszcze tydzień posiedzieć, życzył powodzenia no i tyle :))
Mały waży 2900 :)) kolos jeden :-D
poza tym wszystko w normie chyba :)) jeju to już tuż tuż :szok::-D
no to pozostaje czekać na TEN DZIEŃ :)))) :-D:-D:-D
 
Mika dokładnie, tylko KTÓRY to TEN dzień? :szok::-D
ps. dodałam Cię na klasie :-D

To była moja ostatnia wizyta u mojego Gina, następną muszę zrobić za dwa tyg. już w zamościu, oj szkoda, gin mi życzył powodzenia, rozkazał nie dziękować ;-) i się pochwalić jak mi poszło :-D wiecie co, tak dziś patrzyłam na ten monitorek bo robił długo usg, i jak już wyszłam to myslałam przez drogę że z jednej strony cieszę się że to już tuż tuż, z drugiej nie wierzę że te miesiące tak szybko mineły, a z trzeciej, już nie będę miała szkraba w środku i czuła tych wszystkich cudnych ruchów, więc nacieszam się ostatnimi chwilami :))
 
Ostatnia edycja:
Maggie wszystkie juz mamy tuz, tuz, ale ty juz blizej niz dalej. Co do dnia to bedzie niespodzianka;-)

Miranda dobrze ze wszystko w porzadku z mala:-)
 
Ja mówiłam mamie, że będzie mi brakowało tego słodkiego przeciągania się, to stwierdziła,że jeszcze przez jakiś czas się czuje , tak jak czują kończyny, ci co je stracili.
 
Maggie, to super wieści, i pewnie rozpakujesz się zaraz po mnie. A z tymi ruchami... właśnie Jagoda mnie kopie, trzeba będzie się przyzwyczaić bez...i nie będzie trudno.
 
Miranda, ja chętnie po Tobie ale skoro Ty JUŻ za 4 dni to dla mnie jednak za szybko :-D więc, może ktoś inny a potem ja bez problemu :-D
mój Marcel grzecznie się przeciąga częsciej niż wariacko kopie, więc mi na pewno będzie brakować, lubię się z nim bawić i zgadywać co pokazuje czy stopę czy kolano :-)
 
Jak ja wam zazdroszczę... oczywiście pozytywnie
Ja mam wizytę dopiero w czwartek i się dowiem czy coś się dzieję czy dalej nic...
 
reklama
Ja wlasnie po wizycie i moja mala(prawdopodobnie-lekarz pindola nadal nie widzi,ale tez ze to dziewczynka nie gwarantuje mi)wazy 2500 no i poza tym wszystko w porzadku,kolejna wizyta za dwa tygodnie i przyjmnie mnie inny gin w zastepstwie:dry:bo moj obecny wybiera sie na urlop.
 
Do góry