reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

Zaczęlam ćwiczyć 6 waidera i po 2 dniach dziś nie mogę się ruszać, takie zakwasy i wszystko mnie boli..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
No dosyć są męczące. Ja już ćwiczę od początku tygodnia, myślałam ze jak robiłam po te 100 brzuszków dziennie to trochę mam ten brzuch zahartowany, ale czuję każdy mięsień.
 
Ostatnio się zdołowałam, bo kupiłam spodnie rozmiar 40 - przed ciążą nosiłam 36 w porywach do 34...
za to w sobotę kupiłam sobie sukienkę na ślub - rozmiar 36, aż się bałam mierzyć :) ale leży cudownie, jest dość dopasowana, ale ma takie fajne marszczenia gdzie trzeba, że nie widać w ogóle żebym miała brzuszek ;D a jak wyszłam z przymierzalni obejrzeć się w dużym lustrze, to wszystkie panie w sklepie podziwiały, że jestem taka szczupła ::) ale się dowartościowałam... ;D
 
a mi zostało 4 kilo do wagi sprzed ciąży ;D (mierzyłam się na super wypaśnej elektronicznej wadze ;) dostałam ją m.in,na urodziny :) )
 
Po mnie nie widać brzucha gdy stoję lub gdy leżę na plecach, ale kiedy się pochylam do przodu np. przy przewijaniu to wisi mi taki flak... :mad: czy ta skóra wogóle kiedyś wróci do normy?
 
dziewczyny prosze pomóżcie....

Po ciąży zostały mi jeszcze brązowe plamy na twarzy (pojawiły się około 5 mieś ciązy), powiedziano mi że znikną a nie znikają, czy może któraś z was tak też ma?? A może znaciej ajkiś skuteczny sposób żeby sobie z tym poradzić???
 
Ja miałam na początku ciąży brązową plamę na czole ale zeszła sama. Dobry krem wybielający chyba powinien pomóc, np.Drula Forte, Krem wybielający FlosLek ,Ziołowy krem wybielający BanDi,Krem wybielający A.T.W.
A przy okazji, właśnie się zważyłam- 46,5kg. Jeszcze 0,5kg i osiągnę wagę przedciążową. ;)
 
reklama
Do góry