reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

ja byłam właśnie na solarium ;D musiały minąć 3 miesiące żebym doszła do siebie,tzn żebym zaczęła sama się rozpieszczać ;D tu fryzjer ,tu solarium :)

ale ale... nie jest za różowo :( w gabinecie na solare stała waga i zostało mi jeszcze 10 kg do zrzutki :(
 
reklama
mi zostało jeszcze 6 kg... a na wesele też idę, i to już pod koniec marca, i na dodatek będę świadkiem na ślubie!!! ::) i w co ja się ubiorę.... :mad:
 
mi do wagi sprzed ciąży zostało jeszcze ok. 3 kg i nie chce drgnąć - już tak jest ok 2 miesiecy, no ale mam nadzieje, ze ten aerobik coś pomoże ;)

eg naprawdę gratuluję samozaparcia !!! ja mam ostatnio problemy ze zwykłym balsamem (tzn. nie chce mi się smarować, no ale robię to z czystego rozsądku ;D )
 
Eg,ja tez idę na wesele w czerwcu, a moje 3 kg anoi myslą sobie odejść od 3 miesięcy,mimo,że się nie objadam
ale jak się karmi piersią,to też jest inaczej,trzeba się odżywiać,nie głodzićc
c g ,ou im h , u gffretrrt - to popisy m,ojej crci,która z mamą siedzi na bb
 
justynko jeśli mogę doradzić ::) ? to spróbuj np nie jeść po 18.00 przez dwa tyg i już powinnaś coś schudnąć,u mnie to kiedyś działało :) muszę do tego wrócić :p
 
reklama
rany,ale ja Wam zazdroszcze.... ja jestem na "diecie nic",bo maluszek ma skaze bialkowa i azs. wieczorem czasem jem kisiel,nie tuczy,a bardzo skutecznie "zapycha" zloadek
 
Do góry