reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wygląda, że zakażenie nowym wariantem koronawirusa - Omicronem bardziej niebezpieczny dla dzieci

reklama
Kurcze, właśnie jak z tymi przeciwciałami? My chorowaliśmy w kwietniu, teraz zaś mąż przyniósł. Drugi dzień chorujemy, maż od soboty. Najbardziej boje się o synka, ma 13 miesięcy, póki co bez objawów, oprócz gorszego apetytu.
 
Kurcze, właśnie jak z tymi przeciwciałami? My chorowaliśmy w kwietniu, teraz zaś mąż przyniósł. Drugi dzień chorujemy, maż od soboty. Najbardziej boje się o synka, ma 13 miesięcy, póki co bez objawów, oprócz gorszego apetytu.
ja miałam szczepienie 22 maja. Miałam mieć w listopadzie, ale ponieważ miałam problemy z całym przewodem pokarmowym to nie byłam na szczepieniu. Teraz zaszczepić się będę mogła po 3 miesiącach. I tak teraz nie mogę, bo mam ciężkie leczenie narazie
 
@gohya codziennie monitorował dzieci pulsoksymetrem. Podpinałam nawet w nocy. Rozmiawialam z lekarzami jak saturacja spadała. Objawów wielkich nie było, ale już 3 tygodnie po infekcji, a synek wciąż jest nieswój.
 
Kurcze, właśnie jak z tymi przeciwciałami? My chorowaliśmy w kwietniu, teraz zaś mąż przyniósł. Drugi dzień chorujemy, maż od soboty. Najbardziej boje się o synka, ma 13 miesięcy, póki co bez objawów, oprócz gorszego apetytu.
No wlasnie omikron nie oszczedza ozdrowiencow a przy delcie bylo jakies 6 MC spokoju. Oby u synka przeszlo lagodnie, zdrowka .
Niestety u Nas coraz gorzej wlasnie Z dziecmi, w ciagu tygodnia hospitalizacjie covidowe wzrosly o 34%. Doroslych stabilnie a Z dziecmi gorzej🤦
 
No wlasnie omikron nie oszczedza ozdrowiencow a przy delcie bylo jakies 6 MC spokoju. Oby u synka przeszlo lagodnie, zdrowka .
Niestety u Nas coraz gorzej wlasnie Z dziecmi, w ciagu tygodnia hospitalizacjie covidowe wzrosly o 34%. Doroslych stabilnie a Z dziecmi gorzej🤦
dlatego tak bardzo chcialabym zaszczepić dzieci. No i wiedzieć, czy to był Omikron. Drugi raz mogę nie przezyc
 
reklama
dlatego tak bardzo chcialabym zaszczepić dzieci. No i wiedzieć, czy to był Omikron. Drugi raz mogę nie przezyc
Niestety ja tez mam 3 latka w domu i jeszcze daleko do szczepienia. Cala reszta rodziny zaszczepiona, uwazamy ale wiadomo, to niekoniecznie wystarczy ... A Ty .. moze Uda sie przyjsc kolejna dawke za jakis czas. Biorac POD uwage jak przeszlas to bardziej na delte wyglada.
 
Do góry