reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

Oj ja to nie dam rady, przepadam za słodyczami:zawstydzona/y:. I tak już się ograniczam, ale żeby tak całkiem zrezygnować. NIC Z TEGO!!!:-)


Zajeździłam swojego wioślarza:tak:. A dokładnie to próbowałam sobie zwiękrzyć obciążenie i zepsułam gwint od śrubki i muszę dokupić bo mi K. nie może nic dopasować ze swoich zbiorów, a do sklepu ze śrubkami to mi nie po drodze.....:tak:
Ale za to kupiłam ostrą gąbkę i tak się szoruję, że jak wychodzę wieczorem z wanny to wyglądam jak indianiec K. się śmieje że sobie prędzej zedrę tą skórę niż ujędrnię:tak:

Zastanawiam się nad kupnem sauny, takiej tylko na brzuch i do prądu. Widziałam na Allegro są nawet po 30zł, ale czy to coś działa? Jak myślicie???:dry:
 
reklama
Leyna brawo za konsekwencję i taaakie efekty, to ile teraz ważysz kochana?:-):-):-)
ja się przyznam że moja jedyna dieta to ŻP a słodyczy staram się unikać, bo jak mi się np. organizm upomni o czekoladę to aż się trzęsę:-p
 
Leyna gratuluje i zazdroszcze samozaparcia i wytrwalosci! :tak: Super! Ja bym na takiej diecie nie pociagnela dlugo, bo uwielbiam jedzonko, a zwlaszcza to niezdrowe :-p
Kurcze, ale przydaloby sie przed latem troche cialo ujedrnic i odrobine schudnac :baffled:
 
Leyna, gratuluje, ze wytrwalas juz tyle czasu! Ja moze i potrafilabym zrezygnowac ze slodyczy, ale z nie bialego chleba i makaronu...
 
Leyna gratulacje, masz silna wole kochana, ja napewno nie dalabym rade. Powiedzialam sobie ze nie bede jesc slodyczy (albo chociaz w mniejszych ilosciach) i pol godziny pozniej zjadlam cala gore pudelka ptasiego mleczka.
 
Powiedzialam sobie ze nie bede jesc slodyczy (albo chociaz w mniejszych ilosciach) i pol godziny pozniej zjadlam cala gore pudelka ptasiego mleczka.
A ja sobie powiedzialam, ze nie bede jadla swinstw z torebek i przed chwila wpierniczylam kubek puree z boczkiem z knorra :-p
 
reklama
Sandra ja tez uwielbiam taki "junk food" jesli o mnie chodzi ja bym mogla caly czas jesc mrozone sklepowe dania i inne gotowce.... a instant zupki poprostu uwielbiam. I jakbym miala w kuchni czysto...
 
Do góry