reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

reklama
heh... a wiecie, że mój brzuch już wylazł:szok: myślałam,że w normalnych ciuchach pochodzę sobie conajmniej do 4 miesiąca...ale chyba nie da rady... juz mi ciasno w spodniach:-p
 
heh... a wiecie, że mój brzuch już wylazł:szok: myślałam,że w normalnych ciuchach pochodzę sobie conajmniej do 4 miesiąca...ale chyba nie da rady... juz mi ciasno w spodniach:-p

pokaz brzusiooooooooo:tak::tak:

Dzustta, silka fajna spr., przede wszystkim dla naszego sampoczucia, w miescie nie ma kina, to chociaz tam pojdziemy sobie razem, bez mlodej;-)
 
u mnie silownia nigdy nie zdala egzaminow. Zawsze konczylo sie tym,ze gdzies z kolezankami przesiedzialysmy na jakis urzadzeniach plotkujac o wszystkim i wszystkim.
Wolalam poskakac przy muzyce.

No tak jak juz gdzies wspomnialam, moja dieta legla w gruzach. Nie wspomne juz o cwiczeniach. Jestem zalamana i w ogole dol potwornie gleboki ....

Pomimo tego ze nie jem znowu duzo to po od stawieniu Malego od cyca, waga leci na lep na szyje do gory.
Nie wiem .... prawda jest,ze jak bylam w ciazy to musialam bardzo uwazac na to co jem, bo mialam podejrzenie cukrzycy ciazej, potem jak juz urodzilam to musialam bardzo wazac co jem, bo Mati sie okazal alergikiem nie wiadomo na co.
Wiec schudlam tak, jak nigdy.

A teraz nadrabiam w zastraszajacym tempie.
Koszmar.
Rzucilam sie na te wszystkie upragnione serki, jogurty, sery itd. i mam ... 5 kg wiecej.

Ale od jutra KONIEC. zaczynam od poczatku!
Ha!
 
reklama
u mnie silownia nigdy nie zdala egzaminow. Zawsze konczylo sie tym,ze gdzies z kolezankami przesiedzialysmy na jakis urzadzeniach plotkujac o wszystkim i wszystkim.
U mnie to samo :-p A samej chodzic mi sie nigdy nie chcialo :-p

Ewus, to czekamy jednak na to foto brzusia :-):tak:

A ja zjadlam wlasnie cala duza paczke tortilla chips :-p
 
Do góry