reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

mada, no co ty!!! przecież my mamy oczy i widzimy, jak ładnie wyglądasz:tak::tak: dla pocieszenie mogę ci powiedzieć, że ja na nogach mam pajęczaki,(u nas to dziedziczne:-:)-() i wstrętny cellulit....

dziękuje Ewuś ale to 10kg strasznie mnie wkurza i te cycki a raczej ich brak:cool: a cellulit to chyba teraz ma każda kobita nawet te z okładki:-p
 
reklama
a ja odkad zucam papierosy to jem w podwojuncyh ilosciach... a waga rosnie i rosnie...ale to i dobrze, troche tluszczyku na zime sie przyda :) na wiosne zaczne sie martwic.;-)
 
Wama a może byś przegryzała jakieś marchewki albo inne warzywa/owoce za każdym razem jak Cię najdzie ochota na jedzenie? będzie zdrowiej no i nie przytyjesz za dużo (choć akurat jesteś tak szczupła, że Ci nie zaszkodzi :-p)
 
Mada, ja tam moge to szczerze powiedziec - absolutnie nie widac Twoich kilogramikow, wygladasz bardzo ladnie :tak: A cellulit ja tez mam, i to spory :baffled: No i u mnie cycki tez nie sa imponujace :-p

Wama, Leyna ma racje - moze podgryzalabyc jakies warzywka, no. z dipami jogurtowymi dla smaku :-)

Ewus, gratuluje samozaparcia i wytrwalosci! Oj, zazdroszcze, bo u mnie z cwieczeniami systematycznymi cińko :-p
 
Leyna, Sandra proboje jesc owoce, bo za warzywami nie przepadam, ale sek w tym ze mi sie chce jakiegos miecha, albo czekolady, a nie owocow ;-). PO za tym ja nie narzekam na ilosc mojego ciala tylko tak jak Sandra na jakosc. Zero gipkosci, chyba czas zaczac biegac, albo wogole czas zaczac cwiczyc.
 
właśnie laseczki, to nie chodzi o to żeby na wadze było mało, tylko żeby się dobrze czuć ze sobą, no to zabieramy się przykładem ewci za brzuszki:-)
 
Ok Sandra to ja postanawiam sobie ze codziennie jak bede bawic sie z Patem na dywanie to sobie bede w tym czasie cwiczyc. Srednio 15 min dziennie na poczatek. Co Ty na to :-D
 
reklama
zabieramy się ... tia... ja od dawna mam sprzęt - tego motylka i ten na brzuch, co kupiłam dawno temu - i nawet nie zaczęłam ćwiczyć :-:)-:)-( porażka...
 
Do góry