reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

reklama
no wiesz.........szybko;-)od tygodnia żyje na pomidorach i ananasach no i biegam po tych przekletych schodach z wózkiem to jakos tak zleciało :)

uważam, że w tydzień zgubienie kilku centymetrów to naprawdę niezły wynik :tak:
tylko nie chudnij nam za szybko, bo to niezdrowo ;-)
 
Agus! Brawo, brawo, brawo! I zycze Ci wytrwalosci!

A ja naprawde zaczelam tyc... 6 kg na plusie... :-( Mieszcze sie w normach z tej stronki, ale takiego brzuchola jak teraz, to nawet w 5 miesiacu ciazy nie mialam... Chyba musze sie przyjrzec temu, co jem...
 
ollesia- mi w ciągu tygodnia przybyło 2,5 kg:szok::szok: to oczywiście zasługa lodów i gofrów... których za cholere odmówic sobie nie mogłam...
 
Ja osiagnełam swoj cel i schudłam 10 kg teraz waze gdzie 58 tyle ile powinnam..no i ciągle sie niestety pilnuje coby nie wrocic do dawnej wagi..:tak:
 
ogromne gratulacje dla JAAGI i dla agi oczywiście:-)
ewa a ty się nie przejmuj razem z ollesią, obie chudzinki jesteście;-)
 
Aga-no ładnie ładnie, czy to jakas specjalna dietka czy sama sobie ubzdurałaś że dzieki pomidorom i ananasie schudniesz??
Ewa, Ollesia-wy to nawet sie niewypowiadajcie;-) bo obie razem pewnie ważycie tyle co ja sama:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry